1. Ana Sayfa
  2. Android

Microsoft, Outlook Mobile’a Reklam Özelliği Getiriyor

Microsoft, Outlook Mobile’a Reklam Özelliği Getiriyor
+ - 0
Microsoft, daha önce reddettiği Outlook Mobile‘da reklam özelliğini kullanmaya başladı.
Microsoft, belki de birçok kullanıcısını kızdıracak olan yeni bir özelliği Outlook Mobile uygulamasına getirdi. Yapılacak olan güncellemeyle birlikte kullanıcılar, bundan sonra Outlook Mobile uygulamalarında reklamlarla karşılaşacak.

Bu yenilik Microsoft’un Outlook uygulamasına ilk reklam yerleştirmesi değil. Geçtiğimiz sene, Microsoft’un Office 365 abonesi olmayan kullanıcılara reklam göstereceği yönünde haberler çıkmıştı ancak Microsoft, bunun deneysel bir özellik olduğunu tüm kullanıcılara yansıtma niyetlerinin olmadığını söylemişti.

Şu an için Outlook Mobile’da yer alan reklama dair Microsoft’tan bir açıklama gelmedi. Şu an için reklamlardan sağa ya da sola kaydırarak kurtulabiliyorsunuz ancak Microsoft, reklam konusunda kararlıysa bu reklamları kalıcı hale getirebilir.

Kaynak:   https://mspoweruser.com/microsoft-throws-switch-which-activate-banner-ads-in-outlook-mobile/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap