Metin Editörü Notepad V7.2.2 Güncellemesi İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Metin Editörü Notepad V7.2.2 Güncellemesi İndir

0

Web siteleri için tüm kodların yapılandırmasında kullanılan Metin editörü Notepad++ V7.2.2 yeni sürüme güncellendi. Hemen indirip kullanın.

Web siteniz için kullanıma sunulan ve sitenize eklediğiniz muhtelif yazılım kod üzerinde düzenleme yapabileceğiniz Notepad++ V7.2.2 yeni sürümü ile birçok kod format özelliğini kullanabilirsiniz.

Yazılım içinde bulunan birçok özellik ve seçenekler kullandığınız kodların düzgün bir söz dizimi içinde olmasına kolaylık sağlıyor. Web sitenizde sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan düzenleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok programlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümü güncelleyin.

Blogger, Wordpress, Google Sites, Tumblr, gibi şablon kodlarını veya HTML/JavaScript kodları gadget veya widged olarak ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editörüne yapıştırıp, ilgili düzenlemelerinizi yaptıktan sonra blog şablonunuza düzgün bir şekilde eklemenize yarayan gelişmiş bir metin editörüdür.

Notepad++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. Microsoft Windows ortamında çalışan, GPL Lisans kullanımı ile yönetilir.

Notepad V7.2.2 Metin Editörü yazılımını, 32-bit x86 indirin, 64-bit x64 indirin

Notepad++7.2.2 yeni metin editör programını Buradan İndirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap