Meteorolojiden Samsun ve Ordu için yağış uyarısı

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda, Ordu ve Samsun için gök gürültülü şiddetli yağış uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda, Ordu ve Samsun için gök gürültülü şiddetli yağış uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Yapılan son değerIendirmelere göre; yarın (Cumartesi) ilk saatlerden itibaren Ordu, çevrelerinde yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli (51100 kg/m2), Samsun’un doğu ilçelerinde (Salıpazarı, Terme) kuvvetli (2150 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, heyelan, ulaşımda aksamalar, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

 
Kaynak:https://www.haberturk.com/samsun-haberleri/89777746-meteorolojiden-samsun-ve-ordu-icin-yagis-uyarisi.

1

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Ziraat Bankası Kartınız Varsa 1000 TL Ödeme Yapılacak, Kartı Olmayanlar Başvuru Yapması Gerekiyor

Türkiye’de fiber altyapının daha da hızlanması gerektiğini söyleyen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Bu artık memleket meselesi. Bir zincirin en zayıf halkası kadar güçlüsünüz.

Turkcell Genel Müdürü Erkan: Fiber sorunu artık çözülmeli