“Metaverse’s Got Genius” programı tanıtıldı! Tamamen ‘metaverse’te çekilecek…
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal medya

“Metaverse’s Got Genius” programı tanıtıldı! Tamamen ‘metaverse’te çekilecek…

0

Viewpark ve Soundpark, tamamen ‘metaverse’ evreninde çekilecek olan ilk televizyon programını izleyici beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu. “Metaverse’s Got Genius” isimli programda, avatarların global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği belirtildi.

 

Viewpark ve Soundpark, “Metaverse’s Got Genius” isimli yeni bir müzik yarışmasını izleyici beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu. Yarışmanın, tamamen ‘metaverse’ evreninde hazırlanacak olan ilk televizyon programı olduğu ifade edildi. 

Yarışma kapsamında, avatarların ödül kazanmak için global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği ve hayranlarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşime geçeceği kaydedildi. Yarışmanın, 2023 yılı başlarında izleyici beğenisine sunulacağının da altı çizildi.

 

Aksam.com.tr’nin GlobeNewswire’dan aktardığı habere göre; “For the Love of Music Fund” isimli fon, yarışmadaki şarkıların fikri mülkiyet haklarının alınmasına ilişkin süreci destekleyecek. THIRTEEN Müzayede Evi ise kostümler, dekorlar ve albüm kapağı gibi diğer unsurlara ilişkin fikri mülkiyet haklarını güvence altına almaya yardımcı olacak.

 

 

‘METAVERSE’TEKİ YARIŞMA, YENİ YETENEKLER İÇİN BİR MÜZİK KARİYERİ BAŞLATACAK

 
Diğer yandan; Viewpark ve Soundpark, ‘metaverse’teki yarışma aracılığıyla yeni yetenekler için bir müzik kariyeri başlatmayı ve müzisyenlere yaptıkları müzik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma imkanı tanımayı hedefleyecek. Yarışmacıların hayranları; sanal konserler, eğitimler, festivaller ve müzikallere katılım sağlayabilecek veya etkinlik alanından sanal arsalar satın alabilecek. Sanal arazi satışları, 20 Haziran 2022 tarihinde başlayacak.
 
Kaynak:https://www.aksam.com.tr/teknoloji/metaverses-got-genius-programi-tanitildi-tamamen-metaversete-cekilecek/haber-1264344.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap