Metal Gear Solid 3 Remake Geliyor: İlk Fragman Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Metal Gear Solid 3 Remake Geliyor: İlk Fragman Geldi [Video]

0

Konami, PlayStation Showcase etkinliğinde Metal Gear Solid 3’ün yeniden yapımının geleceğini duyurdu. Oyundan fragman da paylaşıldı.

Sony, geçtiğimiz hafta duyurduğu PlayStation Showcase etkinliğini bugün gerçekleştirdi. Oyunseverler tarafından heyecanla takip edilen etkinlikte, yeni PS oyunları da dahil birçok önemli duyuruya yer verildi.

Şirketin gösterdiği oyunlardan biri de Konami’nin efsane serisi Metal Gear Solid’den bir oyundu. Sony, 2004 tarihli Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ın yeniden yapımını duyurdu.

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Yaklaşık 20 yıl sonra oyuna geri dönmemizi sağlayacak yapım, Metal Gear Solid Δ: Snake Eater olarak adlandırılıyor. Aksiyon/gizlilik türünde olacak ve yapımda orijinal oyunun hikâyesi ve diyaloglarına sadık kalınacak.

Fragman, oldukça gerçekçi hayvan görüntüleriyle başlayıp tamamen farklı bir oyun havası veriyor. Ancak sonlara doğru Metal Gear Solid 3’ün yeniden yapımı olduğunu anlıyoruz.

Playstation 5 için gelecek oyun için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı.


 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir