Marvel, Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Tüyleri Diken Diken Yapan Bir Video ile Açıkladı

Marvel, oluşturduğu sinematik evrenin bir sonraki aşamasında karşımıza çıkacak 4. aşama filmlerinin vizyon tarihlerini, görkemli bir video ile açıkladı. Görünüşe göre Marvel, Mayıs 2023’e kadarki planlarını tamamlamış durumda.

Marvel, oluşturduğu sinematik evrenin bir sonraki aşamasında karşımıza çıkacak 4. aşama filmlerinin vizyon tarihlerini, görkemli bir video ile açıkladı. Görünüşe göre Marvel, Mayıs 2023'e kadarki planlarını tamamlamış durumda.

Marvel, oluşturduğu sinematik evrenin bir sonraki aşamasında karşımıza çıkacak 4. aşama filmlerinin vizyon tarihlerini, görkemli bir video ile açıkladı. Görünüşe göre Marvel, Mayıs 2023‘e kadarki planlarını tamamlamış durumda.

Koronavirüs salgını patlak verene kadar sinema sektörünü adeta ele geçiren ve vizyona giren her filminde yeni gişe rekorları kıran Marvel, dünya çapında aşılama çalışmalarının büyük hız kazanması, pek çok ülke ve şehirde normalleşmeye geçilmesiyle birlikte sinema salonlarını doldurup taşıracak yeni yapımlarının vizyon tarihlerini muhteşem bir video ile açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni‘nde şu ana kadar görmüş olduğumuz tüm ana karakterlerden sahnelerin yer aldığı bir açılış ile başlayan video, aynı zamanda Iron Man, Spider-Man gibi dünya çapında fenomen olan pek çok karakterin yaratıcısı Stan Lee’nin(R.I.P.) “Dünya belki değişebilir ve gelişebilir, ancak asla değişmeyecek bir şey var; hepimiz büyük bir ailenin parçasıyız” sözlerine yer veriyor.

Videonun ilerleyen safhasında ise Marvel Sinematik Evreni‘nin 4. aşamasında karşımıza çıkacak olan yapımlardan kesitler ve vizyon tarihlerini görüyoruz. Marvel’ın yeni vizyon takvimi Mayıs 2023‘e kadar uzuyor olsa da Asya’dan yeni bir tür virüsün tüm dünyaya yayılıp ölümcül bir salgın başlatmasıyla vizyon tarihlerinin ertelenebileceği ihtimalini daima aklımızda tutmamız gerekiyor. O halde lafı daha fazla uzatmadan MCU 4. aşamada karşımıza çıkacak filmlere ve vizyon tarihlerine göz atabiliriz.

Marvel Sinematik Evreni 4. aşama filmleri vizyon tarihleri

 • Black Widow – 9 Temmuz 2021
 • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – 3 Eylül 2021
 • Eternals – 5 Kasım 2021
 • Spider-Man: No Way Home – 17 Aralık 2021
 • Doctor Strange in the Multiverse of Madness – 25 Mart 2022
 • Thor: Love and Thunder – 6 Mayıs 2022
 • Black Panther: Wakanda Forever – 8 Temmuz 2022
 • The Marvels – 11 Kasım 2022
 • Ant-Man and The Wasp: Quantumania – 17 Şubat 2023
 • Guardians of the Galaxy 3 – 5 Mayıs 2023
 • Fantastic Four Vizyon tarihi açıklanmadı

Marvel, oluşturduğu sinematik evrenin bir sonraki aşamasında karşımıza çıkacak 4. aşama filmlerinin vizyon tarihlerini, görkemli bir video ile açıkladı. Görünüşe göre Marvel, Mayıs 2023'e kadarki planlarını tamamlamış durumda.


Kaynak :https://www.marvel.com/articles/movies/marvel-studios-celebrates-movies

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

81 ilin valiliğine Market Tedbirleri Genelgesi gönderen İçişleri Bakanlığı, marketlerde oluşacak yoğunlukların önüne geçmek amacıyla temel ihtiyaçlar dışında ürün satışının yasaklandığını bildirdi.

İçişleri Bakanlığı, Marketlerde Temel İhtiyaçlar Dışında Ürün Satışını Yasakladı

Arcane Netflix'e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane’in Yeni Kısa Fragmanını Paylaştı: Sonbaharda Geliyor