Markaların İndirimlerini Bildiren Uygulama: Sıcak Fırsatlar
 1. Anasayfa
 2. Genel

Markaların İndirimlerini Bildiren Uygulama: Sıcak Fırsatlar

0

En Sevdiğiniz Markaların İndirimlerini Anında Bildiren Uygulama: Sıcak Fırsatlar

Alışveriş yapmadan markalarla ilgili kampanyalardan haberdar olmak isteyenler için yeni bir uygulama geliştirildi. Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen Sıcak Fırsatlar isimli uygulama, takip listesine alınan sektör ve markalar için sunulan kampanyalardan anında haberdar olunmasını sağlıyor.

Hepimiz alışveriş yapıyoruz ve ihtiyacımız olan bir ürüne mümkün olan en düşük fiyattan ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak yüzlerce ve hatta binlerce markanın olduğu bir dünyada tüm fırsatları yakalamak ve indirimlerden faydalanmak pek de mümkün değil. Şimdi sizlere, alışveriş fırsatlarını sizler için takip edip anlık olarak bilgilendirilmenizi sağlayan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama, Sıcak Fırsatlar

iOS ve Android işletim sistemiyle çalışan telefonlarda kullanılabilen Sıcak Fırsatlar uygulaması, kullanıcıların kendi alanlarında etiket seçmelerini ve bu etiketler altında başlatılan kampanyalardan anında haberdar olmasını sağlıyor. Yapay zeka tarafından desteklenen sistem, sahip olduğu özellikler ile gidermek istediğiniz bir ihtiyacınız için dahil olabileceğiniz alışveriş fırsatlarını ayağınıza getiriyor.

Güncel fırsatları çevrenizle de paylaşabilirsiniz

Sıcak Fırsatlar uygulamasında sayısız etiket ve kategori bulunuyor. Örneğin bir kullanıcı; yalnızca bazı markaları takip listesine ekleyebiliyor. Ya da alışverişle ilgili bir kategorideki tüm şirketler inceleme altına alınabiliyor. Biraz daha somutlaştırmak gerekirse; Sıcak Fırsatlar’ı kullanarak bankanızın başlattığı puan kampanyalardan anında haberdar olabilir veya herhangi bir markanın indirimlerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak marketlerin güncel broşürlerine ulaşabileceğinizi de belirtmek gerek.

Sıcak Fırsatlar, kullanıcıların birbirlerini takip etmelerine ve böylelikle bir ağ oluşturmalarına da yardımcı oluyor. Üstelik görüntülediğiniz fırsatlar ile ilgili yorum ve oylama yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yakaladığınız bir fırsatı paylaş butonu aracılığı ile ağınızdaki diğer kişilere gönderebilirsiniz. Bu sayede yalnızca siz değil, çevrenizdekiler de yeni fırsatlardan haberdar olma imkanı yakalamış olurlar.

Eğer sizler de Sıcak Fırsatlar dünyası ile tanışmak isterseniz; uygulamanın Google Play Store sayfasına buradan, App Store sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir