MacOS 10.12 Sierra Public Beta 6
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

MacOS 10.12 Sierra Public Beta 6

0

Apple işletim sistemlerinin beta sürümlerini hızla çıkarmaya devam ediyor. MacOS 10.12 Sierra platformunun halka açık sürümü şu an indirilmeyi bekliyor.

Beta 6 nın çıkması ile Developer Beta 7 de kullanıma açılabilecek. Siri, Apple Watch ile otomatik kilit açılımı ve Apple Pay gibi yeniliklerde bunlarla beraber.

Geliştirici sürümünü denemek isteyen geliştiricilerin bu sefer bir koda ihtiyacı olacak. Eğer macOS Sierra’yı halihazırda test ediyorsanız, yani macOS Sierra Developer Beta 6’daysanız, Mac App Store’da yükseltme kısmında Beta 7’yi görebilirsiniz.

Developer Beta 7’ye yeni geçiş yapacaksanız, Apple geliştiricileri sayfasından hesabınıza özelleştirilmiş promo kodunu edinmelisiniz. Bu kodu Mac Apple Store ‘ da kullanıp Developer Beta 7 ye erişebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir