1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

MacOS 10.12 Sierra Public Beta 6

MacOS 10.12 Sierra Public Beta 6
0

Apple işletim sistemlerinin beta sürümlerini hızla çıkarmaya devam ediyor. MacOS 10.12 Sierra platformunun halka açık sürümü şu an indirilmeyi bekliyor.

Beta 6 nın çıkması ile Developer Beta 7 de kullanıma açılabilecek. Siri, Apple Watch ile otomatik kilit açılımı ve Apple Pay gibi yeniliklerde bunlarla beraber.

Geliştirici sürümünü denemek isteyen geliştiricilerin bu sefer bir koda ihtiyacı olacak. Eğer macOS Sierra’yı halihazırda test ediyorsanız, yani macOS Sierra Developer Beta 6’daysanız, Mac App Store’da yükseltme kısmında Beta 7’yi görebilirsiniz.

Developer Beta 7’ye yeni geçiş yapacaksanız, Apple geliştiricileri sayfasından hesabınıza özelleştirilmiş promo kodunu edinmelisiniz. Bu kodu Mac Apple Store ‘ da kullanıp Developer Beta 7 ye erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap