Lucifer’ın Merakla Beklenen 5. Sezon 2. Kısmının Fragmanı Yayınlandı (Yayın Tarihi de Belli Oldu)
 1. Anasayfa
 2. Genel

Lucifer’ın Merakla Beklenen 5. Sezon 2. Kısmının Fragmanı Yayınlandı (Yayın Tarihi de Belli Oldu)

0

Sevilen dizi Lucifer’ın Netflix’te yayınlanmaya başlamasının ardından oldukça ilgi çekici bir süreç başlamış oldu. Dünyanın en sevimli şeytanı için 5. Sezon 2. Kısım bilgileri gelmeye başladı.

Netflix’in popüler dizilerinden biri haline gelen Lucifer 5. sezonda oldukça farklı bir hikayeyle geri dönüş yapmıştı. Özellikle dizi Netflix tarafından satın alındığından beri ciddi derecede “supernatural” öğelere ağırlık vermeye başlamıştı. Lucifer’ın çekimlerine COVID-19 pandemisi nedeniyle ara verildiği biliniyordu.

Dizi özellikle pandemi döneminde nasıl çekilecek ya da yetişecek mi gibi soruları barındırmaya başlamıştı. Lucifer 5. Sezon 2. Kısım 28 Mayıs 2021 tarihi itibariyle geliyor. Lucifer’ın yeni fragmanı birçok sorunun cevabını gözler önüne seriyor. Dizinin kaderi de aslında bu sezona bağlı keza Lucifer için 6. sezon final olabilir.

Dikkat! Sürpriz bozan geliyor

Haberin bu bölümünü Lucifer dizisine başlamadıysanız ya da henüz 5. sezon’u izlemediyseniz spoiler yememek için okumayabilirsiniz. Lucifer severler için 5. Sezon 2. Kısım oldukça değerli. Zira düşünecek olursanız tanrı son bölümde diziye dahil olmuştu. Lucifer’ın “Sen berbat bir babasın” demesi sonucunda dizi nasıl ilerleyecek gerçekten ciddi merak konusu.

Dizinin afişinde günah ve günahkar yazması da ayrıca üzerine düşünülmesi gereken bir sezon olduğunu gösteriyor. Lucifer severler için oldukça keyifli bir sezon devamı geldiğini söylemek gerekli. Lucifer 5. Sezon 2. Kısım için bir aydan daha kısa bir süre kaldığını düşünecek olursanız, patlamış mısırlarınızı ve içeceklerinizi hazırlayın keza bize göre 28 Mayıs’ta hep beraber uykusuz kalacağız.

Lucifer 5. Sezon 2. Kısım resmi fragman I Türkçe altyazı

Kaynak :https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a36292760/lucifer-season-5b-trailer/

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir