1. Ana Sayfa
  2. Genel

Lucifer 6. sezon ne zaman? Netflix ile imzalar atıldı

Lucifer 6. sezon ne zaman? Netflix ile imzalar atıldı
+ - 0

Lucifer dizisinin 6. sezonu heyecanla bekleniyordu. İmzalar bugün atıldı. Başrol oyuncusu Tom Ellis, 6. sezon ile yeniden ekranlarda olacak.

Lucifer dizisi Fox’un 3. sezon sonrası iptal ettiği, ardından Netflix’e geçen ve izleyicilerin büyük ilgisini toplayan bir dizi. Netflix dizinin tüm haklarını satın alarak dizinin iki sezon daha çekilmesini sağlamıştı.

5. sezonda final yapması beklenen ve Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin, 6. sezon söylentileri yayılmıştı. 6. sezon bekleniyor ancak dizinin 5. sezonu da henüz yayınlanmadı.

Peki Lucifer 6. sezon yayınlanacak mı ya da ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı..

Lucifer 6. Sezon Yayınlanacak mı?

Tom Ellis ve Netflix arasında yapılan sözleşme yenilendi. Tomifer’in yıldızı Tom Ellis’in yeni sezonda hangi sürprizlerle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. 6. sezon da heyecanla bekleniyor ancak henüz ne zaman yayınlanacağı belli değil.

 

kaynak: https://m.tvmao.com/star/LywdM2I=

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap