Lucifer 6. sezon ne zaman? Netflix ile imzalar atıldı

Netfilix,Sinema,Lucifer 6. sezon,Lucifer,

Netfilix,Sinema,Lucifer 6. sezon,Lucifer,

Lucifer dizisinin 6. sezonu heyecanla bekleniyordu. İmzalar bugün atıldı. Başrol oyuncusu Tom Ellis, 6. sezon ile yeniden ekranlarda olacak.

Lucifer dizisi Fox’un 3. sezon sonrası iptal ettiği, ardından Netflix’e geçen ve izleyicilerin büyük ilgisini toplayan bir dizi. Netflix dizinin tüm haklarını satın alarak dizinin iki sezon daha çekilmesini sağlamıştı.

5. sezonda final yapması beklenen ve Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin, 6. sezon söylentileri yayılmıştı. 6. sezon bekleniyor ancak dizinin 5. sezonu da henüz yayınlanmadı.

Peki Lucifer 6. sezon yayınlanacak mı ya da ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı..

Lucifer 6. Sezon Yayınlanacak mı?

Tom Ellis ve Netflix arasında yapılan sözleşme yenilendi. Tomifer’in yıldızı Tom Ellis’in yeni sezonda hangi sürprizlerle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. 6. sezon da heyecanla bekleniyor ancak henüz ne zaman yayınlanacağı belli değil.

 

kaynak: https://m.tvmao.com/star/LywdM2I=

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Rusya'nın 5. nesil, tek motorlu ve F-16'yla aynı klasmanda olacağı iddia edilen bir savaş uçağı geliştiridiği belirtildi. İddialar arasında, uçağın insanlı ve insansız sürümlerinin olacağı da var.

Rusya’nın 5. nesil ve tek motorlu bir savaş uçağı geliştirdiği iddia edildi

Çin'in "yapay güneş" füzyonu tokamak, 101 saniye boyunca yoğun bir 120 milyon santigrat derece (216 milyon derece Fahrenheit) ve 20 saniye boyunca 160 milyon santigrat derece koruyarak plazma sıcaklığına ulaşan en uzun süre dünya rekorunu kırdı.

Çin’in “yapay güneşi”, plazma sıcaklığında en uzun süre füzyon Dünya rekorunu kırdı