Lucifer 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı (Video)
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Lucifer 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı (Video)

0

Netflix‘in en popüler dizilerinden Lucifer’ın 5. sezon fragmanı yayınlandı. Lucifer’ın yeni sezonu, yakışıklı şeytanın cehennemde sıkışmasıyla başlayacak. Lucifer 5. sezon yayın tarihi, fragman ve diğer detaylar haberimizde.

İlk kez 2016 yılında Fox ekranlarında izleyicilerle buluşan Lucifer, ilerleyen süreçte ise yayın hayatına Netflix’te devam etmişti. 5. sezon için geçtiğimiz yıl onay olan Lucifer, 6. sezon ile birlikte ise ekranlara veda edecek.

Başrolde Tom Ellis’i izlediğimiz dizide Ellis’e Lauren German ve Kevin Alejandro gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Dizi ilk dört sezonunda hatırı sayılır bir seyirci kitlesi oluşturmayı başardı ve 5. sezonunda da bu kitleyi genişletmeyi hedefliyor.

Tom Ellis, 5. sezonda da hem Lucifer’ı hem de Michael’ı canlandıracak

 Lucifer’in 5. sezonu, 21 Ağustos itibarıyla Netflix aboneleriyle buluşacak. Netflix abonesiyseniz buraya tıklayarak 5. sezon için bir hatırlatıcı oluşturabilir ve 5. sezon fragmanını Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Netflix Türkiye henüz Lucifer 5. Sezon’un Türkçe fragmanını paylaşmadığından hemen aşağıdaki bağlantıdan 5. sezonun orijinal fragmanını izleyebilirsiniz.

Lucifer 5. sezon fragmanı (İngilizce)

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap