LinkedIn paylaşımları için yeni özellik!
  1. Ana Sayfa

LinkedIn paylaşımları için yeni özellik!

0


LinkedIn, kullanıcıların gönderileri daha sonra paylaşmak üzere planlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunuyor.

LinkedIn, iş dünyasında oldukça popüler uygulamalardan bir tanesi. Yapı itibariyle Facebook’a benzeyen platform, iş dünyasının tüm sosyal yönünü ana sayfanızda görmenizi sağlıyor. İş arkadaşlarınızla iletişimde kalabildiğiniz, şirketinizin ve takip ettiğiniz şirketlerin gelişmelerini görebildiğiniz platform yeni iş imkanlarını takip etmek için de oldukça önemli.

LinkedIn kullanıcıları artık paylaşımlarını zamanlayabilecek

Kullanıcılarına birçok hizmet sunarak platformun güncel kalmasını hedefleyen LinkedIn, şimdi yeni bir özellik daha sunuyor. LinkedIn, kullanıcıların gönderileri daha sonra paylaşmak üzere planlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunuyor.

 

Birkaç aydır test edilen yeni özellik artık kullanıma hazırlanıyor. Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar paylaşımlarını istedikleri saatte yapabilecek. Böylece içerikler en çok etkileşim alan saatlerde paylaşılarak daha çok kişinin görmesi sağlanacak.

Şu anda LinkedIn üzerinde paylaşım zamanlama özelliği Android ve masaüst kullanıcılarının bir kısmında aktif hâle gelmiş durumda. Bazı kullanıcılar ise yeni özelliği kullanabilmek için biraz daha bekleyecek gibi görünüyor. Bu özelliğe sahip olanlar, gönderi oluşturma kutusundaki “gönder” düğmesinin yanında küçük bir saat simgesi ile karşılaşacaklar.

Kullanıcılar saat simgesini tıkladığında, kendilerine gönderilerini planlamak istedikleri belirli bir tarih ve yarım saatlik zaman dilimleri aralığında bir seçenekler sunuluyor. Böylece kullanıcılar ileri bir tarih ve saate paylaşımlarını yapabilecekler.

 

Bu özellik, 875 milyon kullanıcısı bulunan LinkedIn için her zaman büyük bir eksiklik olarak duruyordu. Diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşım zamanla özelliği bir süredir mevcut. TweetDeck aracılığı ile Twitter’da sunulan özellik bir süredir Facebook’ta da sunuluyordu. Gmail’de de yine mail zamanlama uzun süredir sunuluyordu.

LinkedIn getirdiği yeni paylaşım zamanlama özelliği ile birlikte bir önemli eksikliği daha gidermiş gibi görünüyor. Peki siz LinkedIn’in gönderi zamanlama özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap