Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’lu Film “Killers of the Flower Moon”dan İlk Fragman Geldi: Yayın Tarihi de Açıklandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’lu Film “Killers of the Flower Moon”dan İlk Fragman Geldi: Yayın Tarihi de Açıklandı!

0

Apple TV+’ın sinema sektörüne damga vuracak filmi Killers of the Flower Moon’dan ilk fragman geldi.

Netflix’i geçerek lider içerik platformu olmaya kafayı koyan Apple TV+, bugün bu yoldaki en büyük yapımlarından ‘Killers of the Flower Moon’ın ilk fragmanını yayınladı. Ayrıca filmin yayın tarihi de açıklandı.

Yönetmen koltuğunda Martin Scorsese’nin oturduğu Killers of the Flower, oyuncu kadrosuyla da fazlasıyla ilgi toplamayı başaracak. Film, başrolde Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Lily Gladstone gibi yıldız isimlere yer veriyor.

Killers of the Flower Moon fragmanı:

Killers of the Flower Moon konusu:

Film, 1920’li yıllarda, ABD’nin Oklahoma eyaletinde petrol zengini Osage Nation üyelerinin öldürüldüğü bir ortamı konu alıyor. David Grann’ın çok satanlar arasına girmeyi başaran aynı isimli kitabından uyarlanan filmde, olaylar sonrasında büyük bir FBI soruşturması başlıyor.

Killers of the Flower Moon oyuncu kadrosu:

Film, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun yanı sıra Lily Gladstone, Jesse Plemons, Tantoo Cardina, John Lithgow, Brendan Fraser, Cara Jade Mayers ve pek çok isme ev sahipliği yapıyor.

Killers of the Flower Moon yayın tarihi:

Killers of the Flower Moon, 6 Ekim 2023’te Apple TV+’ta yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap