La Casa de Papel’in 4. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

La Casa de Papel’in 4. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

0
Bütün dünyada ilgi ile izlenen dizi La Casa de Papel’in 4. sezonuna kısa bir süre kaldı. Netflix, büyük bir hayran kitlesine sahip dizinin 4. sezonunun yeni bir fragmanı yayınladı.

La Casa de Papel, ilk iki sezonu ile Türkiye’nin de içinde olduğu birçok ülkede milyonlarca insan tarafından ilgi ile izlendi. Dizinin ikinci sezonunun ardından hayranların baskısı ile yeni sezonlarının çekimleri başlamıştı.

Dizinin geçtiğimiz yıl Netflix’te yayınlanan üçüncü sezonu da ilk iki sezon gibi büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Netflix’in açıkladığı istatistikler göre La Casa de Papel’in üçüncü sezonu, sadece İngilizce konuşulmayan ülkelerde 44 milyon izlendi. Büyük ilgi ile karşılanan üçüncü sezonun ardından önümüzdeki günlerde dizinin 4. sezonu yayınlanacak. Netflix şimdi, 4. sezonun yeni fragmanını yayınladı.

Dizinin 4. sezonunda Profesör, Denver, Tokio, Rio, Raquel Murillo ve Estocolmo karakterlerini görmeye devam edeceğiz. Dizinin daha önceki sezonlarında öldüğü görülmesine rağmen Berlin karakterini de bir süre daha dizide izleyeceğiz. Son sezonda vurulan Nairobi’yi canlandıran Alba Flores de 4. sezonda dizide yer almaya devam edecek.
Profesör’ün kontrolünü kaybedeceği, Raquel’in eski hayatına dönme şansı yakalayacağı La Casa de Papel’in yeni sezonu 3 Nisan’da gösterime girecek. 4. sezonun yayınlanan son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

La Casa de Papel 4. sezon fragman

kaynak: https://www.filmloverss.com/la-casa-de-papelin-4-sezonundan-yeni-tanitim-fragmani-yayinlandi/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap