La Casa de Papel: Kore’den İlk Fragman [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

La Casa de Papel: Kore’den İlk Fragman [Video]

0

La Casa de Papel: Kore’den İlk Fragman Yayınlandı: Çıkış Tarihi de Duyuruldu! [Video]

Geçtiğimiz aylarda duyurulan La Casa de Papel: Kore’nin ilk fragmanı bugün yayınlandı. Fragmanla birlikte dizinin çıkış tarihi de duyuruldu.

Netflix’in en popüler yapımları arasında ilk sıralara giren İspanyol yapımı La Casa de Papel, 5. sezonuyla birlikte artık ekranlara veda etmişti. Fakat diziyi milyonlarca kişinin izlemesiyle gaza gelen Netflix, La Casa de Papel’in hem Berlin karakteri özelinde ayrı bir dizisini, hem de Güney Kore yapımı dizisini çıkaracağını açıklamıştı.

İşte dizinin Güney Kore versiyonu La Casa de Papel: Kore, bugün ilk fragmanına kavuştu. Netflix, fragmanla birlikte dizinin merak edilen çıkış tarihini de resmen açıkladı. La Casa de Papel: Kore’nin fragmanı şu şekildeydi:

La Casa de Papel: Kore fragmanı ve çıkış tarihi:

La Casa de Papel: Kore, 24 Haziran’da Netflix’te yayımlanacak. Dizi, oyuncu kadrosunda Park Hae-soo, Jeon Jong-seo, Lee Hyun-woo, Yo Ji-tae, Lee Si-woo ve Kim Ji-hoon’a yer verecek. Kadro, orijinal dizideki Berlin, Tokyo, Rio, Profesör, Ann ve Helsinki karakterlerini canlandıracak.

Fragman yine karışık tepkiler aldı:

Geçtiğimiz günlerde duyuru videosuyla sosyal medyayı ikiye bölen dizi, fragmanıyla da yeniden tartışmalara yer verdi. Diziyi merakla beklediğini söyleyenler olurken, dizinin Güney Kore yapımını gereksiz bulanlar da vardı. Gelen tepkilerden bazıları şu şekildeydi:

 

Peki siz yeni diziden neler bekliyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap