Kurt musun Vampir mi: Alacakaranlık Serisinin Tüm Filmleri Temmuzda Netflix’e Geliyor

Netflix, temmuz ayında kütüphanesini bir zamanlar son derece popüler olan bir film serisi ile genişletmeye hazırlanıyor. 2008 yılında yayınlanan ilk film ile seyircilerin karşısına çıkan Alacakaranlık serisi, tüm filmleri ile temmuz ayında Netflix’te olacak.

Netflix, temmuz ayında kütüphanesini bir zamanlar son derece popüler olan bir film serisi ile genişletmeye hazırlanıyor. 2008 yılında yayınlanan ilk film ile seyircilerin karşısına çıkan Alacakaranlık serisi, tüm filmleri ile temmuz ayında Netflix'te olacak.

Netflix, temmuz ayında kütüphanesini bir zamanlar son derece popüler olan bir film serisi ile genişletmeye hazırlanıyor. 2008 yılında yayınlanan ilk film ile seyircilerin karşısına çıkan Alacakaranlık serisi, tüm filmleri ile temmuz ayında Netflix‘te olacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi film ve dizi yayın servisi olan Netflix, temmuz ayında kütüphanesini pek çok kullanıcısının görmekten keyif alacağı bir film serisi ile genişletecek. Paylaşılan bilgilere göre Alacakaranlık (Twilight) serisi Temmuz 2021‘de tüm filmleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Aslına bakacak olursak bazı Alacakaranlık filmleri daha önce Netflix kütüphanesinde yer almıştı. Ancak karmaşık lisans hakları nedeniyle tüm seri hiçbir zaman kullanıcıların beğenisine sunulmamıştı. Eğer izleyecek yeni bir şeyler bulamıyor ve Alacakaranlık serisini yakın zamanda izlemediyseniz 16 Temmuz Cuma günü 5 filmlik bir Alacakaranlık rallisine başlayabilirsiniz.

Alacakaranlık serisinde bulunan tüm filmler

  • Alacakaranlık
  • Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay
  • Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
  • Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
  • Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2

Alacakaranlık, seveni kadar sevmeyeninin de çok olduğu, vizyona girdiği dönemde büyük bir ‘hype’ yaratmayı başaran, tüm popülaritesine göre IMDB’de yalnızca 5,2 puana sahip bir film. Bu nedenle hala izlememiş okuyucularımız için Kristen Stewart ve Robert Pattinson’ın dünya çapında üne kavuştuğu filmler olan Alacakaranlık serisinin ‘ne kötü ne iyi’ diyebileceğimiz bir seri olduğunu söyleyebiliriz.

Alacakaranlık fragman

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay fragman

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma fragman

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 fragman

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2 fragman

Kaynak:https://netflixlife.com/2021/06/23/twilight-movies-coming-to-netflix-july-2021/.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Kaspersky Password Manager parolalarınızı kaydetmekten çok daha fazlasını yapabilir.

Kaspersky Password Manager’ın bütün özelliklerinden yararlanıyor musunuz?

Japonya, 44 Yaşındaki Nükleer Reaktörü Yeniden Kullanıma Açtı