Krom ile siyah yaratıcı vizyonları kutlayın
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Krom ile siyah yaratıcı vizyonları kutlayın

0

Bu siyah Tarih ayı olan Chrome ekibi, tarayıcınızın görünümünü özelleştirmenize izin veren bir tema koleksiyonunda siyah sanatçıların heyecan verici yeni çalışmalarını sergiliyor.

Altı çağdaş sanatçıyı görevlendirdik ve onları Chrome’u tuvallerine dönüştürmeye davet ettik. Farklı ortamlarda çalışmak ve farklı bakış açıları getirmek, her sanatçı insanların Chrome’u nasıl kullandıklarına dair yorumlarını sundu: yeni bilgi bulmak, birbirleriyle bağlantı kurmak, dünyamızı keşfetmek ve hedeflerimize doğru harekete geçmek.

Tasarım ekibimiz, Chrome’a sorunsuz bir şekilde kaynaştırmak, sekmelerinizin renklerini koordine etmek ve işin her türlü dizüstü bilgisayar ve masaüstü ekranında harika görünmesini sağlamak için çalışmaları etrafında temalar hazırladı.

Öne çıkan sanatçı Abelle Hayford tarafından düzenlenen #drawingwhileblack hashtag’inden ve adalet çağrısını ilerletmek ve bize daha iyi bir gelecek vizyonları vermek için yeteneklerini kullanan birçok sanatçıdan ilham aldık. Bu temaların yeni sanatçıları keşfetmenize yardımcı olacağını ve sanat yoluyla yeni yerlere giderken gün boyunca size enerji ve neşe getireceğini umuyoruz.

Chrome Web Mağazası’ndaki koleksiyondaki 24 temaya gözatın ve sanatçılardan duymak için okumaya devam edin:

 

“Telepati” – Sabrena Khadija

“Siyah kadınlar benim tek gerçek ilham kaynağım. ‘Telepati‘ temam için bizi birbirine bağlayan ve birbirimizi yükseltmemize, güçlendirmemize ve cesaretlendirmemize izin veren bağları temsil etmek istedim. Kız kardeş ya da yabancı olup olmadığımızı göstermek için, bizi birbirine bağlayan bağlar güçlü kalır.”Sabrena Khadija, Prince George’s County, Maryland’den Brooklyn merkezli bir illüstratördür.

 

kaynak: https://blog.google/products/chrome/celebrate-black-creative-visions-chrome/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap