Kıyamet filmleri ile tanınan yönetmenin yeni filminden fragman geldi: Bu sefer Ay bizi öldürmeye çalışıyor

2012, Yarından Sonra ve Independence Day gibi filmlerle tanınan ünlü yönetmen Roland Emmerich’in yeni filmi Moonfall’dan fragman geldi.

2012, Yarından Sonra ve Independence Day gibi filmlerle tanınan ünlü yönetmen Roland Emmerich’in yeni filmi Moonfall‘dan fragman geldi.  

Bildiğiniz üzere sinemada belli temalarla tanınan bazı yönetmenler bulunuyor. Bu yönetmenlerden biri de kıyamet teması ile tanınan Roland Emmerich. Kendisinin de geçtiğimiz saatlerde yeni filminden ilk fragman geldi.

2012 ve Yarından Sonra gibi filmler ile tanınan Roland Emmerich’in yeni filminin ismi Moonfall. Her zaman olduğu gibi bu filmde de bizleri bir kıyamet bekliyor. Bu seferki kıyametin sebebi ise Ay. Film Ay ile ilgili bazı popüler komplo teorilerine de yer vermiş gibi duruyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin yönetmenliğini Roland Emmerich üstleniyor. Senaristliğini ise Spenser Cohen, Roland Emmerich ve Harald Kloser üstleniyor. 4 Şubat 2022’de vizyona girecek filmin oyuncu kadrosunda ise Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland, Charlie Plummer ve Eme Ikwuakor gibi isimler bulunuyor.

Moonfall Fragman

Kaynak:https://www.gamesradar.com/moonfall-trailer-roland-emmerich-disaster-movie/.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Vah Vah Gerçekten mi? Vergi zam oranı belli oldu: MTV ve IMEI kayıt ücreti 2022’de ne kadar olacak?

WhatsApp’ta Mesaj Silme Çilesi, Bu Güncellemeyle Son Buluyor!