1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Katlanabilir telefon Samsung 2000 dolar olabilir mi?

Katlanabilir telefon Samsung 2000 dolar olabilir mi?
2

Samsung’un beklenen esnek ekranlı, katlanabilir telefonunun fiyatı, 2.000 dolara kadar ulaşabilir!
Samsung’un esnek ekranlı, katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı söylentilerini birkaç yıldır duyuyor, ilgi ile izliyoruz. Genellikle patent başvuruları aracılığıyla gelen bu bilgiler dışında, analistler de MWC 2019’da Samsung’dan oldukça pahalı bir katlanabilir telefon gelebilir. Analistler böyle bir telefonu en erken 2019‘da görebileceğimizi söylüyor ve sebep olarak da tedarikçilerin en erken önümüzdeki yıl gerekli parçaları sağlayabileceklerini gösteriyor.
Golden Bridge Investment Araştırma Başkanı Kim Jang-yeol‘a göre katlanabilir esnek Samsung telefonun fiyatı ilk piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 2 milyon won olacak, bu da yaklaşık 1,850 dolara eşit. Komisyonculuk ise cihazın 7.3-inç esnek OLED ekrana sahip olacağını ve katlandığında da 4.5-inç olacağını söylüyor.

İddialar ayrıca bu cihazın dış cephesinde bir, iç cephesinde iki esnek ekranlara sahip olacağına işaret ediyor. İç kısımdaki iki esnek ekran, cihaz açıldığında toplam 7.3-inçlik bir görüntü yüzeyi sunacak. Haber de Analistler Samsung’un çalışır bir sunum prototipinin CES 2019’da sergileneceğini ve resmi duyurunun da MWC‘de gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 5 sene önce

    Güzel makale

  2. Fatih bey çok teşekkür ederim ilgi ve görüşlerinize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir