Kaspersky Battery Life: Saver & Booster
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Kaspersky Battery Life: Saver & Booster

0
ÜCRETSİZ pil ömrü uzatma uygulamasıyla mobil cihazların pil ömrünü uzatın.

Artık düşük pil seviyesiyle ilgili sürekli endişe etmeden mobil cihazınızın pil ömrünü uzatabilir, Android cihazınızın pil şarj cihazına takılı kalma süresini azaltabilir ve mobil cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.
Kaspersky Battery Life, Android telefon ve tabletlerinizin mobil pil ömrünü uzatmaya yardımcı olan ÜCRETSİZ bir pil kurtarma aracıdır. Cihazlarınızda çalışan tüm uygulamaları otomatik olarak izler, en fazla enerjiyi hangi uygulamaların tükettiğini tespit eder, kaç dakikalık pil ömrü kaldığını size bildirir ve gereksiz uygulamaları kapatmanıza yardımcı olur.

Kontrolün sizde olmasını sağlayan pil kurtarma aracı
Arka planda çalışan uygulamalar dahil olmak üzere cihazınızda çalışan tüm uygulamalar sürekli olarak izlenir. En sevdiğiniz uygulamalar çalışmaya devam ederken fazla enerji tüketen uygulamaları durdurabilirsiniz. Kaspersky Battery Life ile düşük pil seviyesini endişe etmeden mobil cihazlarınızda daha fazla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

” uygulamaları tespit eder
Uygulamalarınızdan biri normalden daha fazla enerji tüketmeye başlarsa otomatik uyarı alırsınız. Böylelikle uygulamayı durdurup durdurmamaya karar verebilirsiniz.

Pil ömrüne dair daha doğru bir tahmin sunar
Kaspersky Battery Life sürekli olarak her uygulamanın enerji tüketimini izlediğinden cihazınızın pil seviyesini yakından takip eder. Bu sayede cihazınızda kaç saat ve dakikalık pil ömrü kaldığına dair daha doğru bir tahmin sunar.

ÜCRETSİZ Kaspersky Battery Life pil kurtarma uygulamasını edinerek Android cihazlarınızın pil ömrünü uzatın.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap