Kasım ayında Netflix’e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Türkiye’de hizmet veren en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix’in 2021 Kasım ayında platforma ekleyeceği özel içerikler belli oldu.

Türkiye’de hizmet veren en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix‘in 2021 Kasım ayında platforma ekleyeceği özel içerikler belli oldu.

Netflix Kasım 2021 Takviminde Dikkat Çekenler

  • Netflix’in sevilen dizisi Narcos: Mexico, 3. sezonuyla 5 Kasım’da Netflix’te.
  • Aimasyon dizisi Big Mouth, 5. sezonuyla 5 Kasım’da Netflix’te.
  • Netflix’in yıldızlarla dolu aksiyon filmi Red Notice, 12 Kasım’da Netflix’te.
  • Uzayda geçen aksiyon dolu Western macerası COWBOY BEBOP, “kovboylar” olarak tanınan ve her biri kendi geçmişinden kaçmaya çalışan üç ödül avcısını konu alıyor. 19 Kasım’da Netflix’te.
  • tick, tick…BOOM!, 19 Kasım’da Netflix’te. Filmde, genç tiyatro bestecisi Jon’un (Oscar adayı ve Tody ödüllü Andrew Garfield) hikâyesi aktarılıyor.
  • Netflix’in He-Man animasyou Kainatın Hakimleri: Keşif, birinci sezonunun ikinci kısmı ile 23 Kasım’da Netflix’te.

Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. Bu ay eklenecek tüm özel yapımların videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Michael Bay’ın yeni filmi Ambulance’ın ilk fragmanı yayınlandı. Planlanan soygunda karşılaşılan aksaklıklardan sonra gelişen olayları anlatan aksiyon filmi Ambulance, 18 Şubat 2022’de vizyona girecek.

Michael Bay’dan Bol Patlamalı Yeni Film: Ambulance’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in artık Yeni Rekortmeni Var: Queen’s Gambir Artık 1 Numara Değil!