Kanal D’nin İlk İnternet Dizisi Girift’in İlk İki Bölümü Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Kanal D’nin İlk İnternet Dizisi Girift’in İlk İki Bölümü Yayınlandı

0

Kanal D Dijital’in yeni internet dizisi Girift, ilk iki bölümüyle yayın hayatına başladı. Polisiye türündeki dizi, her hafta bir yeni bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. Dizi, YouTube ve Kanal D uygulamaları ve kanald.com.tr adresinden izlenebilecek.

Netflix, Prime, BluTV gibi örneklerin gördüğü ilgi sonrası geleneksel TV kanalları da internet için işler üretmeye ve yönlerini dijitale çevirmeye başladılar. Bunun bir sonucu olarak çevrimiçi platformlarda yayınlanmak üzere daha fazla dizi ve film üretilmeye başlandı. Kanal D de bu amaçla Kanal D Dijital ile internete özel içerikler üretiyor. Karşımıza çıkan son yapım ise polisiye türündeki dizi Girift.

Girift, aynı hafta içerisinde işlenen benzer iki cinayeti çözmek için çalışan bir ekibin hikayesini anlatıyor. Bıraktığı işaretler ile mesaj vermeye çalışan seri katili bulmaya çalışan ekibe destek için bir başkomiserin katılmasıyla da olaylar hareket kazanıyor.

Üç farklı platformda yayında:

Girift’te başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Haydar Işık oturuyor. İlk iki bölümü geçtiğimiz cuma günü yayınlanan dizi, sonrasında her hafta bir bölüm ile izleyicisi ile buluşacak.

Dizinin yeni bölümleri her cuma saat 18:30‘da yayınlanacak. İsteyenler diziyi doğrudan YouTube‘dan takip edebilecekken aynı zamanda Kanal D uygulamalarından ve kanald.com.tr adresinden de gelen yeni bölümleri takip etmek mümkün olacak.

Girift’in fragmanına göz atmak isterseniz:

Kaynak :https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/internet-dizisi-girift-yayinda-41801589

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir