Joker Filminin Beklenen Fragmanı

Warner Bros Pictures, ilk Joker tanıtım fragmanını yayınladı! Joker filminin fragmanı, CinemaCon’daki tanıtımın ardından internet ortamında da paylaşıldı.

Warner Bros Pictures, ilk Joker tanıtım fragmanını yayınladı! Joker filminin fragmanı, CinemaCon’daki tanıtımın ardından internet ortamında da paylaşıldı.

Warner Bros’un yeni Joker filmi, Todd Phillips tarafından çekilecek ve başrolde Joaquin Phoenix yer alacak. Filmde 1980’li yılların Gotham şehrinde Joker’in Joker olma hikayesini izleyeceğiz.

Joaquin Phoenix yer alacak. Filmde 1980’li yılların Gotham şehrinde Joker’in Joker olma hikayesini izleyeceğiz.

Filmde Zazie Beetz, Bill Camp, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Flesher, Douglas Hodge, Marc Maron, Josh Pais ve Shea Whingham gibi oyuncular da yer alıyor.

Joker filmi daha ziyade Batman’in ikonik can düşmanının hikayesine odaklanıyor. Daha önce beyaz perdede görmediğimiz bu orijin hikayesinde Arthur Fleck, toplumdan dışlanmış bir kişi ve başarısız bir komedyen olarak zaman içerisinde Joker’e dönüşüyor, hatta Joker olmaya itiliyor.

Filmin yapımcılığını ise Todd Phillips ve Bradley Cooper üstleniyor. Senaryoda da imzası bulunan Phillips, metin üzerinde Scott Silver ile beraber çalıştı.

Joker4 Ekim’de vizyona girecek.

Kaynak:   https://www.superherohype.com/news/442141-the-joker-teaser-trailer-is-her

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google, Nisan 2019 Android Güvenlik Güncellemesini Yayınladı

Netflix, Türkiye için Mobil Erişim İzleme Paketini Kullanıma Açtı