John Wick 4 Geliyor! Fragmanı ve Çıkış Tarihi Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

John Wick 4 Geliyor! Fragmanı ve Çıkış Tarihi Yayınlandı

0

Baba Yaga Geri Dönüyor! John Wick: Chapter 4 Fragmanı ve Çıkış Tarihi Yayınlandı

Dün gerçekleşen yıllık Comic-Con etkinliğinde Keanu Reeves, sahneye sürpriz çıkışıyla efsane seri John Wick’in 4. filminin fragmanı yayınlandı. Film için çıkış tarihi de belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde sizlere John Wick’in senaryosunun aslında bambaşka olduğundan, John Wick karakterinin aslında 75 yaşında olarak tasarlandığından ve Keanu Reeves’in senaryoyu baştan aşağı değiştirdiğinden bahsetmiştik.

Bu haberimizin üzerinden az bir süre geçmesinin ardından dün gerçekleşen San Diego Comic-Con etkinliğinde John Wick: Chapter 4’ün fragmanı yayınlandı. Etkinlik sırasında Keanu Reeves sahneye atladı ve ‘Beni buraya ittiler, niye bilmiyorum’ dedi ve ardından fragman yayınlandı.

John Wick: Chapter 4 fragmanı

John Wick, üçüncü filmi Parabellum’da uluslararası suikastçılar loncasının bir üyesini öldürdükten sonra kayıplara karışır ve kafasında 14 milyon dolarlık bir ödül ile bütün kiralık katillerin hedefi oluyordu.

John Wick 4’ün fragmanı, Reeves’in John Wick’in halatlı bir direği yumruklamasıyla açılıyor. Bir ses, John’a ‘Bunun nerede biteceğini düşündün mü? Sen bile herkesi öldüremezsin’ diyor ve ardından Japonya, Ürdün, ABD, Almanya ve Fransa’da çeşitli aksiyon sahneleri görüyoruz.

John Wick: Chapter 4, 24 Mart 2023 tarihinde beyaz perdeye geliyor. Siz John Wick: Chapter 4’ün fragmanını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir