John McAfee’nin Hayatı Belgesel Oluyor: İşte İlk Fragman
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

John McAfee’nin Hayatı Belgesel Oluyor: İşte İlk Fragman

0

Gizemli Şekilde Öldürülen Bilgisayar Tarihinin En ‘Aykırı’ Adamı John McAfee’nin Hayatı Belgesel Oluyor: İşte İlk Fragman [Video]

Netflix, hayatı gizemlerle dolu John McAfee’yi anlattığı belgeseli için bir fragman yayınladı. Paylaşılan fragman, 24 Ağustos’ta yayınlanacak belgesele ufak bir bakış atmamızı sağlıyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yeni belgeseli “Running with the Devil: The Wild World of John McAfee” için bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragman, yaşamı da ölümü de gizemlerle dolu olan John McAfee‘nin hayatında neler olduğuna -en azından bilebildiğimiz kadarıyla- ufak bir bakış atmamızı sağlıyor.

John McAfee, gerçekten de garip bir adamdı. Dünyanın en popüler antivirüs yazılımlarından McAfee’nin geliştiricisi, ilk olarak bir komşunu öldürmekle suçlandı. Aslında bu suçlama, McAfee’nin hayatındaki dönüm noktasıydı. Çünkü suçlamaların gölgesinde kripto para işine giren, cumhurbaşkanı adayı olmaya çalışan, hack korumalı bir telefon geliştiren McAfee, 2020 yılında İspanya’da ise yakayı ele vermişti. İşin ilginç yanı, tutuklamanın nedeni tüm bu hukuki suçların dışında, vergi kaçakçılığıydı. İspanyol polisinin ABD’ye iade ettiği John McAfee, hapis cezasını çekerken gizemli bir şekilde öldü. Ölümüintihar olarak kayıtlara geçti.Ancak bu açıklama, McAfee’nin hayatını bilenleri pek de tatmin etmedi.

Netflix’in belgeselinde tüm bu olaylar gösterilecek!

*John McAfee’nin son görüntülerinden bir tanesi.

Running with the Devil: The Wild World of John McAfee isimli belgesel, 2012 yılından, yani McAfee’nin cinayetle suçlanmasının sonrasına odaklanacak. Belgeselde, uyuşturucu bağlantıları ve yıllar boyunca kaçak pozisyonda olan McAfee’nin o yıllarda ne yaptığı da anlatılacak.

Netflix’in yaptığı açıklamaya göre McAfee belgeseli, 24 Ağustos‘ta yayınlanacak. Belgeselin yayınlanması ile başından sonuna kadar gizemlerle dolu bir hayat, az da olsa anlaşılabilmiş olacak.

John McAfee belgeselinin fragmanı

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap