Jason Statham başrollü aksiyon filmi Wrath of Man’in yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Jason Statham’ın başrolünde olduğu yeni Guy Ritchie filminin yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı. Fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Jason Statham'ın başrolünde olduğu yeni Guy Ritchie filminin yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı. Fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Jason Statham‘ın başrolünde olduğu yeni Guy Ritchie filminin yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı. Fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

Yaptığı filmler ile tarzını ve kalitesini bizlere göstermiş olan başarılı yönetmen Guy Ritchie‘nin yeni filmi Wrath of Man‘in yaş kısıtlamalı yeni bir fragmanı paylaşıldı.

Vizyona girmesine az bir süre kalan Wrath of Man‘in yeni fragmanında filmdeki kan oranını daha net bir şekilde görebiliyoruz. Guy Ritchie yine aksiyonun dorukta olduğu bir film çekmiş gibi duruyor. Ayrıca filmin bir intikam hikayesi anlattığını da daha iyi anlayabiliyoruz.

Wrath of Man’in vizyon tarihi 7 Mayıs 2021. Yönetmenliğini Guy Ritchie’nin yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Jason Statham, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo ve Post Malone gibi isimler bulunuyor. Filmin senaristliğini ise Nicolas Boukhrief ve Éric Besnard üstleniyor.

Film, oğlunun öldürülmesinin ardından intikam arayaşında olan bir kamyon korumasının hikayesine odaklanıyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

kaynak: https://screenrant.com/wrath-man-red-band-movie-trailer-jason-statham/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Pandemik koronavirüs, birçok ülke aşı kampanyalarına başlamış olmasına rağmen, dünyada her gün binlerce kurban talep etmeye devam ediyor. Şu anda , aslında, spesifik bir tedavi yoktur ve şiddetli semptomları olanlar, bağışıklık sistemi enfeksiyonun üstesinden gelebildiğinde oksijenlenir ve desteklenir.

Pfizer, COVID-19’u tedavi etmek için ilk hapı deniyor

Google Translate, şu anda yalnızca Android için kullanılabilen yeni bir Transcribe özelliği başlattı. Bu yeni özellik, sesi gerçek zamanlı olarak çevirmenizi ve yazmanızı sağlar. 

Google Translate İle Artık Konuşmayı Kopyalayabilirsiniz