Jason Momoa’nın Saçlarını ve Kaslarını Kaybettiği Reklam

Kaslarıyla Ünlü Jason Momoa’nın Aslında Tüy Siklet Olduğunu Gösteren Reklam Filmi

Kaslarıyla Ünlü Jason Momoa’nın Aslında Tüy Siklet Olduğunu Gösteren Reklam Filmi
Kaslarıyla Ünlü Jason Momoa’nın Aslında Tüy Siklet Olduğunu Gösteren Reklam Filmi

Game of Thrones dizisinde hayat verdiği Khal Drogo karakteri ile şöhret kazanan Jason Momoa, çok ilginç bir reklam filmine imza attı. 40 yaşındaki Amerikalı aktör, Rocket Mortgage şirketinin Super Bowl reklamında saçlarını ve kaslarını kaybetti.

Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk organizasyonu Super Bowl, her yıl olduğu gibi bu sene de müthiş bir reklam savaşına sahne oldu. Farklı sektörden firmalar, çektikleri yüksek profilli reklamları göstermek için yine Super Bowl’u tercih etti. Bu görkemli organizasyonunun arifesinde yayınlanan en ilgi çekici reklam filmlerinden biri de, hiç şüphesiz Rocket Mortgage şirketinin Jason Momoa’lı reklamı oldu.

Game of Thrones’ta canlandırdığı Khal Drogo karakteri ile hayatımıza giren Momoa, oyunculuk yeteneği kadar fiziksel görünümüyle de bir hayli ilgi görüyor. Bildiğiniz üzere ünlü aktörün karizmasını tamamlayan şeylerin başında saçları ve kasları geliyor. Fakat bunların her ikisi de meğerse sahteymiş(!)

Siz izlemeden önce reklamı kısaca özetleyelim. Mortgage kredisi ile aldığı muhteşem evine adım attıktan sonra ilk önce ayakkabılarını çıkaran Momoa, daha sonra ise görkemli kaslarını çıkarıyor ve o devasa kas kütlesinin altından sıska bir vücut çıkıyor.

Bu yeterli değilmiş gibi saçlarını da çıkaran ünlü aktör, cılız vücudu ve saçsız hali ile bambaşka bir insana dönüşüyor. Reklamın sonunda ise Momoa’nın sadece 45 kiloluk bir barı kaldırırken bile acıyla kıvrandığını görüyoruz. Sosyal medyada büyük bir ilgi gören reklam, şu ana kadar YouTube’da 800 binden fazla görüntülenme aldı.

Jason Momoa’nın saçsız ve kassız reklamı

Kaynak : https://mashable.com/video/jason-momoa-super-bowl-ad-rocket-mortgage/

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

"Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı" ya da "Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?" şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 8 fragmanı sizler için derledik.

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Kredi ve banka kartları günümüzde neredeyse hepimizin cüzdanında yer alan en önemli ödeme araçları hâline geldi. Peki kart şifreleri neden genellikle 4 haneli?

Kredi Kartlarımızın Şifreleri Neden Genellikle 4 Hanelidir?