James Bond’da Bir Devrin Sonunu Getirecek No Time to Die’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Daniel Craig’in son kez James Bond olacağı No Time to Die filminin yeni fragmanı yayınlandı. 1 Ekim’de Türkiye’deki sinemaseverlere buluşacak filmin fragmanı, sektörün efsaneleşmiş serisinde hangi oyuncularla karşılaşacağımızı ve bu filmde bizleri nelerin beklediğini gösteriyor.

Daniel Craig‘in son kez James Bond olacağı No Time to Die filminin yeni fragmanı yayınlandı. 1 Ekim‘de Türkiye’deki sinemaseverlere buluşacak filmin fragmanı, sektörün efsaneleşmiş serisinde hangi oyuncularla karşılaşacağımızı ve bu filmde bizleri nelerin beklediğini gösteriyor.

Koronavirüs pandemisinin derinden etkilediği sektörlerden bir tanesi de sinemaydı. Film çekimlerinin yarıda kalması şirketleri zora sokmuş, sinemaseverler en çok merak ettikleri filmlerle bir türlü tanışamamışlardı. Bu filmlerden bir tanesi de “No Time to Die” isimli James Bond filmiydi. Serinin hayranları için büyük bir önem arz eden film, maddi zorluklar ve koşulların elverişli olmaması nedeniyle defalarca ertelenmek zorunda kalmıştı.

Şimdiyse No Time to Die ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süre önce çekimlerine başlanan filmin yeni bir fragmanı yayınlandı. Cary Fukunaga’nın yönetmen koltuğunda olduğu filmin fragmanı, yeni James Bond filminde bizleri nelerin beklediğini kısmen de olsa ortaya koyuyor.
Daniel Craig, No Time to Die‘da son kez James Bond olacak
No Time to Die’ı James Bond hayranları için özel kılan en önemli husus, James Bond ile özdeşleşen Daniel Craig. Dünyaca ünlü aktör, bu filmde son kez James Bond’u canlandıracak. Craig’e bu filmde; Ben Whishaw, Ana de Armas, Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch ve Naomie Harris gibi isimler eşlik edecek.

No Time to Die filmini özel kılan başka bir neden de Universal. James Bond serisinde bir film ilk kez, Universal imzasıyla sinemaseverlere ulaştırılacak. James Bond hayranlarının beklentisi yüksek olsa da No Time to Die’ın bunca krizden sonra neler sunacağı, Türkiye’deki sinema tutkunları için 1 Ekim itibarıyla belli olacak.

No Time to Die için hazırlanan en yeni fragman

Kaynak:https://filmloverss.com/daniel-craigli-no-time-to-die-filminden-yeni-fragman-yayinlandi/.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Telegram'ın v7.9.0 kodlu Android beta sürümü, önemli yeniliklerle geldi. Kullanıcıların bu beta sürümde tanıştıkları ekran paylaşımı özelliği, WhatsApp'ta bile olmayışı ile dikkat çekti. Telegram'ın yeni özelliklerinin kararlı sürüme ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor.

Telegrama, Video Görüşmede Ekran Paylaşımı Geliyor

ABD'den gelen haberler; Google, Facebook ve Netflix'in ofise dönüş için koronavirüs aşısını zorunlu tutacağını gösteriyor. Google ve Facebook, bu kararın mecburiyet olduğunu söylerken Netflix'ten konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi.

Devler Pandemiye Savaş Açtı: Google, Facebook ve Netflix, Çalışanlarının Aşı Olmasını Zorunlu Kılıyor