James Bond Filmi No Time To Die İçin Yeni Fragman Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

James Bond Filmi No Time To Die İçin Yeni Fragman Yayınlandı

0

Daniel Craig‘in Son James Bond Filmi No Time To Die İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Daniel Craig’i James Bond olarak izleyeceğimiz son film No Time To Die için yeni fragman yayınlandı. 

Fragman yine bol patlamalı ve koşuşturmalı bir aksiyon filmi ile karşılaşacağımızı gösteriyor.Geçtiğimiz nisan ayında vizyona girmesi planlanan No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok), koronavirüs nedeniyle sinemaların kapanmasının ardından vizyon tarihini ertelemek zorunda kalmıştı. Tüm dünyanın normalleşme sürecine geçiş yapmasıyla birlikte sinemaların yeniden açılmasından sonra ise No Time To Die’ın vizyon tarihi 20 Kasım olarak güncellendi.

No Time To Die, Daniel Craig’i James Bond rolünde izleyeceğimiz son film olacak ve bu nedenle Bond hayranları yeni film için önceki James Bond filmlerinden bir tık daha heyecanlılar. Bazı Bond hayranları ise şimdiden ‘Yeni James Bond kim olacak?’ sorunu dillendirmeye başladılar ve bu konuda yapay zeka ile gerçekleştirilmiş bir çalışma dahi var.

No Time To Die için yeni bir fragman daha yayınlandı ve aksiyon dolu fragmandan yola çıkarak Bond hayranlarının filme dair beklentilerinin boşa çıkmayacağını söylemek mümkün. 

 
Daniel Craig, Ajan 007’ye veda edeceği yapımda en iyi performanslarından birini göstermiş gibi duruyor ve film, iyi-kötü çatışmasını yine bol patlamalı ve kovalamacalı sahnelerle süslüyor.No Time To Die’da Daniel Craig’e Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Lashana Lynch ve Naomie Harris eşlik ediyor. Ayrıca filmin kötü adamı olarak da Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek’i izleyeceğiz.

James Bond: No Time To Die fragman

kaynak: https://www.indiewire.com/2020/09/no-time-to-die-new-trailer-daniel-craig-bond-november-release-1234584021/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap