İzlemeden önce iki defa düşünün: Gece rüyanıza girecek film!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

İzlemeden önce iki defa düşünün: Gece rüyanıza girecek film!

0

Netflix’te yakın zamanda yayımlanan Tiny ve Tina isimli bir film, söylenenlere göre izleyen kişilerin kabusu oluyor.


Dünyanın en büyük dijital akış servisi Netflix, içerik kütüphanesini sürekli genişletiyor. Bu kapsamda şirket, yakın zamanda Tiny ve Tina adında bir korku filmini seyirciye sundu. Ancak izeyen kişiler, film hakkında iyi şeyler düşünmüyor. İşte ayrıntılar…

Tiny ve Tina izleyen kişiler, geceleri kabus gördüklerini söylüyor!

Tiny ve Tina izleyen kişilerin ne söylediklerine geçmeden önce filmin konusuna bakalım. Söz konusu yapım, 1980’li yıllarının başında İspanya’da, düğün günü düşük yapan bir kadının hikayesini anlatıyor. Doktoru, kadına bir daha çocuğu olmayacağını söyler.

Kadın, doktorun bu söylediklerinden sonra depresyona girer. Aile kuramamanın hüzüntüsünü yaşayan çift, 6 ay geçmesinin ardından Tiny ve Tina isimli ikiz çocukları evlatlık edinir. Ancak bu çocuklar, daha önce manastırda yaşadıkları için dini öğretilere katı şekilde uyarlar. Onların eve gelmesiyle gizemli ve şiddet dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Spoiler vermemek için, söz konusu olayları ayrıntılı olarak açıklamayacağız. Ancak, izleyenler tarafından yapılan sosyal medya paylaşımlarına göre, Tiny ve Tina karakterleri izleyicilerin zihinlerinde derin izler bırakıyor. İzleyenler, filmden sonra günlerce kabus gördüklerini ve ikiz çocukların yaptıklarının hafızalarından silinmediğini ifade ediyorlar.

Tiny ve Tina, korkunç olduğu için pek de sevilmemiş olacak ki, IMDb’de 2 bin 500 kişi tarafından verilen puan sonucunda film, 10 üzerinden 4.7 skor aldı. Burada yapılan yorumlar arasında yine çok korktuğunu ifade eden kişiler var. Tabii korkmanın dışında, filmi beğenmedikleri için düşük puan verdiğini söyleyenler de yok değil.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Tiny ve Tina filmini izlemeyi düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir