iPhone 8’in Tanıtım Tarihi  Açıklandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 8’in Tanıtım Tarihi Açıklandı

0

Teknoloji devi Apple’ın iPhone’unun duyurusu için 12 Eylül etkinliğini tarih olarak belirlediği ve Apple Park’ta yapılacak olan bu etkinlik Şirketin 10.yılına girmesi nedeniyle Apple’ın kampüsünde düzenlenecek ayrıca şirket bu sene içerisinde 2 yeni iPhone 7 modeli daha tanıtacağını  hem de şirketin 10. yılına girmesi nedeniyle kritik önem taşıyor. Öte yandan son zamanlarda yapılan sızıntılarla şirketin bu sene içerisinde 2 yeni iPhone 7 modeli ve iPhone 8 diye adlandırılan 10. yıl için tasarlanan telefonun da tanıtalarak , etkinlikte 3 yeni iPhone modeli daha gösterime sunulacak diyebiliyoruz

Apple, iPhone 8’i diğer iki cihazın iPhone 7s ve 7s iPhone plus. WSJ, yanında tanıtıma sunacak

iPhone 8, için 1.000$’dan yüksek bir maliyet beklenmekte fakat bu fiyatlandırma İPhone kullanıcıları için süpriz olmayacaktır.

iPhone 8 tanıtımında cihazın gelişmiş yüz tanıma özelliği ve kablosuz şarj özelliği duyurularak ,akıllı gözetim ve LTE çipi ve 4K Apple TV kutusu da mutlaka duyurulacağı beklenmekte.

İPhone için 2007 yılı sihirli bir yıl diyebiliriz. 9 Ocak 2007’deki Macworld kongresinde Steve Job, ilk iPhone’u duyurmuştu. Aradan çok zaman  geçmeden; 6 aysonrasında 29 Haziran’da ilk iPhone olan iPhone 2G  piyasaya sürüldü.

10 yıl geçtikten sonra ise iPhone ile internet erişimimiz ve dünya ile iletişim kurma biçimimiz değişime devam etti.Steve Job’un 2007 de ki duyurusundan sonra yaşanan heyecan ilk iPhone hype kadar yaşanmadı. iPhone hype 2G’lik bir cihaz olması kullanıcıların uygulamalardan yararlanamaması pazardaki performansını etkiledi.

O sırada App Store olmayışı kullanıcıların varsayılan veya önceden yüklenmiş uygulamalarla sıkışmaları, piyasaya çılgınca geldi. App Store yokluğu elbette, uzun sürmedi, bir sonraki iPhone güncellenmiş iOS 3 ve App Store ile geldi.

Çok beklenen 3G bağlantısı ikinci nesil telefona ulaştı ve kullanıcılar son derece yavaş olsa da Wi-Fi’ye bağlanmaya başlandı.

12 Eylül yalnızca bir iki hafta uzaklığımızda ve iPhone 8 tanıtımında diğer iPhoneler’in önceki sürümleri özellikleri açısından aradaki farkları ve İphone 8 in ne kadar iş yapabileceğin tüm özelliklerini tüm kullanıcılar kendilerince yargılabileceklerdir.Yeni nesil iPhonelerin duyurlacak tüm özelliklerden çoğuna sahip olduğunu ve her kullanıcı için üçüncü parti uygulamalara izin vermektedir.

Tüm kullanıcılar gibi bizde 12 Eylül tanıtımında iPhone 8’in özelliklerinin en iyisi iPhonelerin en iyisi olduğu beklentisi içindeyiz.Bu hikayeye eklemek veya sormak istediğiniz  bir şey var mı? Aşağıdaki yorum bölümündeki yorum kutusunu  kullanarak ekleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap