1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 7 Sıfırlanması

iPhone 7 Sıfırlanması
+ - 0

Kullandığınız oyun veya uygulamalar telefonunuzu kitlediğinde, uygulamalarınız sorunlu çalıştığında veya cihazınız yavaşladığında telefonunuzu sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Apple, yeni iPhone sürümünde mekanik Home tuşunu kaldırdı ve yerine katı hal Home tuşunu koydu. Bu sebeple artık Home tuşu cihazı sıfırlamak için kullanılamıyor. Ancak Apple sıfırlama seçeneğini kaldırmış değil, sadece kullanılan tuşlar değişti.

Önceden Home ve güç tuşlarına 10 saniye basılı tutarak girilen sıfırlama modu, artık farklı bir kombinasyona sahip. Eğer cihazınız bir sebepten ötürü donarsa, cihazın sağ tarafında bulunan güç tuşu ile sol tarafında bulunan ses kısma tuşuna, ekran kapanıp Apple logosu görünene kadar basılı tutun. Logoyu gördüğünüzde ise elinizi tuşlardan çekin.

Artık cihazınız sıfırlanmaya başlayacaktır ve cihazınızı hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap