1. Ana Sayfa
  2. Genel

İnternette bedava müzikleri bulun indirmeden dinleyin

İnternette bedava müzikleri bulun indirmeden dinleyin
+ - 0

Free Müzik Playlists

Bilgisayarınızda binlerce şarkıyı tutmadan internet ortamında dinleyebileceğiniz müzik servislerinden FreeMake' de bedava müzikleri bulup, indirmeden dinleyebileceğiniz, playlist seçimlerinizi düzene koymanızı sağlayan FreeMake.com sitesindeki proğramı denemenizi tavsiye ederim. Blog, site, ofisiniz de çalışırken rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir uygulama. Programın kurulum amacı kısaca telif haklarına uyumluluk ve yasal bedava müzik dinleyebilmenizi sağlamak. Bu düşünce ile sitenin isminden de anlayacağınız gibi ücretsiz müzik kutunuzu oluşturarak playlistlerinizi indirmeden direk internet ortamından dinleyebilmenizi sağlıyor.

Freemake Dosyalar

Sitenin sağladığı kolaylıkları incelediğimizde ;
1. Yüzlerce şarkı indirmek yerine, dinlerken tek tıkla kategori oluşturma ve şarkıları gruplara ayırarak listeleme yapabilme.
2. Telif hakları ile ilgili korkunuz kalmıyor. Çünki sitenin filitreleme özelliği bu işlemi sizin için yapıyor.
3. İndirdiğiniz şarkıların küçük kliplerini izleyebiliyor veya kapatarak sadece şarkı dinleme seçenekleri seçebiliyorsunuz.
4. Bilgisayarınızda binlerce şarkıyı indirmeden, cd, dvd yakmadan dinleyebilirsiniz.
5. Şarkılarınızı dinleyerek seçiminizi yapın listenizi oluşturun kategori ekleyin. Listenizi değiştirin, indirmek için beklemeyin.
6. Sitede videolarınızı ve şarkılarınızı canvert edebileceğiniz uygulamalar mevcut. Convert için özel bir proğram indirmeniz gerekmiyor. Yapmak istediğiniz herşey düşünülmüş.
7. Nasıl yapılır ? Menüsü ile video'lu anlatım yapılarak sizlere kolaylık sağlanmış.

 

Dosya kullanım bilgi videolarını izleyin

8. Sizin tek yapmanız gereken e mail bilgilerinizle üyelik sistemi. Mailinize aktivasyon doğrulaması yaptığınızda artık rahatça istediğiniz yerde interneti kullanarak kendinize ait şarkıları dinleyebilirsiniz.
9. Bu siteyi araştırmamın nedeni blog'umuza, kod yardımı ile playlist uygulamasını başlatmaktı. Siz şimdiden playlists oluşturmaya başlayabilirsiniz.
10. Downloads kısmından (Dosyalar) istediğinizi indirerek yapılandırabilirsiniz.

Freemake playlists uygulaması

11. Şirket Amerikan ve Rus ekiplerince organize edilmekte olup, daha öncede yazdığım gibi şirketin misyonu popüler ücretli yazılımları ücretsiz olarak sunması.
12. Hakkında kısmını incelediğinizde sitenin içeriklerinin nasıl korunduğu hakkında bilgi alabilir referanslarına bakabilirsiniz.
13. Gizlilik ve kullanım koşullarını okursanız, öne çıkan tek konunun Ticari kullanımın yasaklamış olduğunu görebilirsiniz.
14. Hakkında yazısının en altında tüm sorunlar ve yardım için gerekli linkler bulunmaktadır. Problemlerinizi iletebileceğiniz servisler mevcut.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap