1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

İnternet Tarayıcınız Güncel mi?

İnternet Tarayıcınız Güncel mi?
0


İnternet tarayıcınızın güncelliği, İnternet Bankacılığı’nı günlük rutin hızlı ve güvenli kullanabilmeniz açısından son derece önemlidir. Bu neden ile, İnternet Tarayıcınız Güncel mi? sorusu büyük önem taşıyor…

 

Yaşadığımız çağımızın en büyük sorunlarından biri olan Tarayıcınızın güncel olmaması durumunda, gerek bankanızın İnternet Şubesi’ne girişte, filim, video,Oyun, program yazılım indirme ve işlemleriniz sırasında çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Tarayıcınızı Kontrol edin:İnternet tarayıcınızın sürümünü, tarayıcınızda “Yardım/Araçlar” menüsündeki “Hakkında” seçeneğini kullanarak şimdi kontrol edebilirsiniz.

Eğer internet tarayıcınız:

• Google Chrome ise versiyonu 58 ve üzeri olmalıdır. Güncel değilse www.google.com/intl/tr/chrome/ adresinden güncelleyebilirsiniz.

• İnternet Explorer ise versiyonu 11 ve üzeri olmalıdır. Güncel değilse http://windows.microsoft.com/tr-tr/internet-explorer/download-ie adresinden güncelleyebilirsiniz.

• Mozilla Firefox ise versiyonu 45 ve üzeri olmalıdır. Güncel değilse www.mozilla.org/tr/​ adresinden güncelleyebilirsiniz.

• Safari ise güncel versiyonlarıyla İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz. Safari internet tarayıcısını www.apple.com/tr/sayfasından yükleyebilirsiniz.

Güvenliğiniz için internet tarayıcınızın güncelliğini düzenli aralıklarla kontrol edip güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap