İnstagram’da Sesli ve Görüntülü Konuşma Özelliği
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

İnstagram’da Sesli ve Görüntülü Konuşma Özelliği

0

Instagram’da sesli ve görüntülü konuşma özelliği çok yakında geliyor!

Dünyanın en çok popüler ve en çok kullanıcısı olan sosyal medya uygulamaları arasında en başta bulunan Instagram’a süper bir özellik geliyor.

İnstagram kullanıcılarıni çok sevindirecek olan özellik ile  görüntülü ve sesli konuşma yapılabilecek.
İnstagramı sadece fotoğraf ve video ekleyip bakabileceğimiz bir uygulama olmaktan çıkaracak olan bu özellik
ile görüntülü ve sesli konuşma yapabilabilecek.
Mesafeleri ortadan kaldıracak olan sesli ve görüntülü konuşma özelliği Facebook ve WhatsApp’tan sonra Instagram’a da geliyor.
Instagram’ın Android uygulama paketlerinde (APK) görülen sesli ve görüntülü arama simgelerinin olması bu özelliğin geleceğini doğrulamakta.Özelliğin aktif olarak instagrama gelmesi sonunda DM bölümünün yanına telefon ikonu eklenecek. İkona basan kullanicinin karşısına sesli veya görüntülü arama tercihi çıkacak.

 

İNSTAGRAM GÜNCELLEMESİ HER AN GELEBİLİR!

Sesli ve Görüntülü konusma özelliği Facebook ve WhatsApp uygulamaları için konuşulmaya başlanmasından kısa süre sonra uygulamalara bu özellik gelmişti. Sızdırılan bilgilerde sesli ve görüntülü konuşma ikonları APK içerisine eklendiğine göre Instagram’a da bu özelliğin gelmesi  her an gerçekleşebilir.
İnstagram her geçen gün kendini yeniliklerle güncelleyerek sosyal medyada en çok kullanılan uygulama olmaya devam edecek.Kullanıcıları ise gelecek olan yeni özelliği heyecanla bekliyor olacak kesinlikle.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap