1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Instagram Videolarını Nasıl İndiririz?

Instagram Videolarını Nasıl İndiririz?
0

Instagram’da istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Nasıl mı?

 

Instagram popüler fotograf paylaşımları yanında video paylaşımları yapılmasına  bu videolara efektler vererek popülerliğini artırmasına olanak tanımıştı.Bu özellik kullanıcıların beğenisini kazanmış ve bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Kullanıcıların tercih ettiği bu özellik sayesinde izlediğimiz videolar içerisinde en çok beğendiğimiz videoyu indirmek ,cihazımıza kaydetmek isteyebiliriz.

İnstagram’da Repost yapmak konusunda sizlere fotografları nasıl indıreceğinizden bahsetmiştik.İnstagram da Videoları nasıl indirebilirsiniz bundan bahsedelim..

Asğıda anlatacağımız adımları izleyerek videoları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Instagram videolarını nasıl indirilir.? PC, Android ve iOS için çözümler…

İnstagram’da beğendiğiniz videoları indirmek için aşağıdaki adreslerden faydalanabilirsiniz.

Eğer  Dredown’ı uygulamasını seçtiniz ise Web’teki Instagram video linkini kopyalayıp panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterlidir. Uygulamada  indirme işlemi hemen başlıyor

Torchbrowser’da da durum aynı burada ek olarak başka videolardaki hemen her videoyu indirebiliyorsunuz.

http://torchbrowser.com/

https://www.dredown.com/

Videolarınızı Android’te indirmek istediğiniz de , Google Play Store‘dan seçebileceğiniz InstaSave ,Regran, gibi programların Pro versiyonunu indirebilirsiniz.Ücretsiz versiyonunda görsellerle ilgili işlemler yapabiliyorken ,Premium versiyonunda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikleri bulunmakta ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Dropbox veya Bluetooth aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabilirsiniz.

iOS içinse AppStore’da bu işlem için  iBolt Downloader & Manager‘ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama ve sadece Instagram değil, Youtube ve diğer video sitelerinden de videolar indirmenize olanak tanıyor.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap