Indiegala, Doodle Devil İsimli Bir Oyunu Ücretsiz Yaptı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Indiegala, Doodle Devil İsimli Bir Oyunu Ücretsiz Yaptı

0

Şu An Steam’de 18,50 TL’ye Satılan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlatan Indiegala, bu kez Doodle Devil isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Doodle Devil, özellikle temasıyla oyunseverleri kendisine bağlıyor.

Çevrimiçi oyun platformları, internet kullanımının yaygınlaşması ve video oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte büyük bir özem kazandı. Oyunseverler bugün, çeşitli platformları kullanarak kendileri için oyun kütüphaneleri oluşturuyorlar ve kütüphanelerinde mümkün olan en yüksek sayıda oyunu biriktirmeye çalışıyorlar. Oyunseverlerin bu bağlamda kullandıkları platformlardan bir tanesi de Indiegala.

Indiegala, haberlerimize daha çok düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile konu oluyor. Bugüne kadar onlarca ücretsiz oyun kampanyası düzeleyen platform, oyunseverlere ücretsiz oyunlardan oluşan geniş bir kütüphane sunmuş durumda. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Indiegala, normalde belirli bir fiyat karşılığında satılan “Doodle Devil” isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Doodle Devil, temelde bir bulmaca oyunu. Farklı farklı kombinasyonlara sahip olan bu oyun, eğlenceli tema ve grafikleri ile de tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Her ne kadar çok oyunculu olsa daha çok eğlendirecek gibi görünse de Doodle Devil’in tek oyunculu hali de keyifli vakit geçirmeye yetecek gibi görünüyor. Steam’de 18.50 TL’ye satılan Doodle Devil’e, Indiegala sayesinde ücretsiz ulaşabileceksiniz.

Doodle Devil‘e ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler
Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Lovely Planet’in kampanya sayfasına erişin.
“Login to add to your library” isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
Yeniden “Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” ibaresini görünce bu butona tıklayın.
Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
İlgili menüde Doodle Devil’in olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap