Inbox by Gmail ile olayları, bültenleri ve bağlantıları takip etmenin daha iyi bir yolu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Inbox by Gmail ile olayları, bültenleri ve bağlantıları takip etmenin daha iyi bir yolu

0

 Tek bir tıklamayla web sayfalarının bağlantılarını daha sonra kullanmak için kaydedin veya e-postayla paylaşın. Gmail veya Inbox posta servis aracını web internet ortamında beğendiğiniz herhangi makaleyi sonradan okumak isteyip Posta servisinize basit bir tıklama ile gönderebilirsiniz. Eklentinin tarayıcı görünümü;

 Beğendiğiniz makale linklerini posta servisi menü kısmında bir dosyada toplayıp, evinize gittiğinizde istirahat anında gönderilen bu bağlantıları tek tek okuyup kontrol edin, silin, yenisini gönderin.Tüm kontrol parmaklarınızın ucunda.

Mail posta aracınızı açıp gönderdiğiniz bir bağlantı linkine hafifçe dokunduğunuzda, tek bir yerde kapsamlı bir genel bakış görürsünüz.

En sevdiğiniz e-posta haber bültenlerini önizlemek ve en çok ilgilendiğiniz makaleleri tıklamak artık daha kolay.  Hatırlayacağınız bağlantıları “Gelen kutusuna kaydet” ile saklayın. Son olarak, gelen kutunuz size gönderilen e-postalardan çok daha fazlasını sunar.
 
Bağlantıyı Android veya iOS’daki Gelen Kutusu’na paylaşmanız veya web’deki yeni Gelen Kutusu Gmail Chrome uzantısını kullanmanız yeterlidir . E-postanızı kontrol ettiğinizde, kaydedilen bağlantılarınızın tek bir yerde gruplandığını göreceksiniz.
Bu güncellemelerle Inbox, en önemli bilgiyi organize etmenize ve bu bilgilere erişmenize yardımcı olur, böylece zamandan tasarruf edersiniz ve e-posta aşırı yüklenmesini azaltırsınız. Mobil cihazlardaki Inbox’a paylaşarak , Chrome uzantısını kurarak, bir e-posta gazetesine abone olunarak veya bir etkinliğin zaman planlamasını yaparak bu yeni özelliklerden yararlanın.
Örnek :

Windows Movie Maker İndir başlık isimli bağlantı linkini Chrome uzantımıza tıklayıp, Inbox’a Kaydet seçeneği ile gönderin ve görüntüyü inceleyin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap