İlk Filmi, Netflix’in En Çok İzlenen Filmlerinden Olan Extraction 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

İlk Filmi, Netflix’in En Çok İzlenen Filmlerinden Olan Extraction 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

0

 

Netflix’in aksiyon serisi Extraction’ın ikinci filminden ilk fragman geldi. Film, başrolünde Chris Hemsworth’e yer veriyor.

Netflix’in Nisan 2020’de başlattığı yeni aksiyon serisi Extraction, ilk filmiyle büyük bir popülerlik kazanmayı başarmıştı. Öyle ki film, çıktığı dönem aylarca Netflix’in en çok izlenen filmleri arasında yer almayı başarmıştı. Chris Hemsworth’ün başrolünü üstlendiği serinin ikinci filmi ile geri dönüşü merakla bekleniyordu.

Uzun süredir beklenen ikinci filmi Extraction 2 hakkında sonunda taşlar yerine oturdu. Netflix, Extraction 2’nin ilk fragmanını yayınladı. Fragmanla birlikte filmin yayın tarihi de açıklandı.

Extraction 2 fragmanı:

Extraction 2 konusu:

extraction 2

Extraction 2, ilk filmde yaşananlar sonrasında zar zor hayatta kalan Avustralyalı paralı asker Rake’in yeni bir ölümcül göreve başlamasını konu alacak. Rake, bu kez acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini, tutsak edildikleri hapishaneden kurtarmaya çalışacak.

Filmin başrolleri yeniden Chris Hemsworth ve Sam Hargrave tarafından paylaşılacak. Filmin senaryosu, Marvel hayranlarının çokça sevdiği Joe Russo tarafından yazıldı. 

Extraction 2 yayın tarihi:

Extraction 2, 16 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap