Hızlı ve Öfkeli 10’dan Yeni Fragman Geldi: Peki Ne Zaman Vizyona Girecek?
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Hızlı ve Öfkeli 10’dan Yeni Fragman Geldi: Peki Ne Zaman Vizyona Girecek?

0

 

İkonikleşen film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin en yeni yapımı Fast X (Hızlı ve Öfkeli 10) için yeni bir fragman yayınlandı. Peki yaklaşan filmde seyirciyi ne bekliyor?

Tarihin eskitemediği film serilerinden bir tanesi olan Hızlı ve Öfkeli, çok kısa bir süre sonra “Fast X” veya “Hızlı ve Öfkeli 10” isimli yeni filmiyle vizyona girecek. İlk dönemler sadece yarış odaklı olsa da şimdilerde aksiyon ve hatta bilim kurgunun bile dahil edildiği seri,  yeni filminde de aynı durumu sürdürecek gibi görünüyor.

Peki Hızlı ve Öfkeli 10’da neler izleyeceğiz? Filmin konusu ne olacak? Kimler bu filmde yer alacak? İşte tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edin.

Hızlı ve Öfkeli 10 fragmanı

Yaklaşmakta olan filmin ikinci fragmanı birkaç saat önce yayınlandı. Bu fragman, filmin yine aksiyon dolu olacağını gözler önüne seriyor. Hızlı ve Öfkeli 10’un ilk fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman vizyona girecek?

Yapılan resmi açıklamalara göre Hızlı ve Öfkeli 10, 19 Mayıs‘ta vizyona girecek. Film, ilk aşamada herhangi bir çevrimiçi dizi ve film platformunda yer almayacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap