Hitman Sniper: The Shadows – Yeni ajanlar için başlangıç kılavuzu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Hitman Sniper: The Shadows – Yeni ajanlar için başlangıç kılavuzu

0

Sözleşmelerinizi yerine getirmekte bir daha asla başarısız olmayın

Square Enix, Hitman Sniper: The Shadows olarak bilinen en yeni ücretsiz Hitman oyununu mobilde başlattı. Oyuna ilk bakışımız, yüksek profilli suikast için bir takım fırsatlar keşfetti, ancak keskin nişancılığınızla ilgili zekice bir bükülme de var. 

 
Her seviye, hedeflerinizi yok etmek için stratejik düşünmeyi gerektiren bir bulmaca gibi çalışır. Bu ekstra derinlik, her seviyede daha tatmin edici bir bitiş sağlar, ancak ilerledikçe işler zorlaşabilir.

Parasal olarak aşılanmış her F2P başlığına göre, soru şu şekildedir: ‘kazan-kazan genel deneyimi ne kadar hızlı yönlendirir?- Neyse ki, Kampanya modu (PvE) sizi gelecekteki PvP deneyimlerine hazırlayacak eğlence ile doludur. 

 
Bugünün kılavuzu, oyunun Kampanya moduna daha yakından bakmanızı, sözleşmelerinizi en iyi şekilde nasıl tamamlayacağınıza dair ipuçları ve püf noktaları sunarken, başarı için gerekli tüm temel araçlara sahip olduğunuzdan emin olmak için sizi silah yükseltme sistemine kısaca tanıtmanızı sağlar.

Kampanya ile Mücadele


Hikaye kampanyasındaki her bölüm sözleşmelerden oluşur. Bir sözleşmedeki performansınıza bağlı olarak, Kampanyayı tamamlamaya yaklaşarak daha fazla sözleşmenin kilidini açarsınız.

Performans, Sözleşme Özeti ekranında (her görevden önce sunulur) oyunun Ana Hedeflerini nasıl tamamladığınızla ölçülür. Performansınız ayrıca öldürme yöntemleri seçiminize (headshots, hareketli hedefleri öldürme, çoklu öldürme vb.) Göre hesaplanır.).

Unutmayın, puanınızdan memnun değilseniz, geliştirmek için her zaman bir sözleşmeyi (sonuçsuz) tekrarlayabilirsiniz.

Yeteneğinizin en iyisini yapmak için ipuçları ve püf noktaları

 • Yönetmek yeniden; seni hiç istemiyorum gitmek içine bir yapışkan durum olduğunda size ihtiyacımız olacak yeniden. Cephaneniz bitmeden önce her zaman yeniden doldurmayı unutmayın, özellikle de halka açık bir alanda kötüleri indirirken, bu birden fazla çekim gerektirebilir.
 • Her zaman önce keşif yap. Sen harekete geçene kadar gardiyanlar yerini bulamaz. Bölgeyi keşfetmek, seviyenin Bonus Hedeflerini bulmak ve saldırı planınızı düşünmek için zaman ayırın.
 • Suikast girişimleriniz için izole edilmiş yerler seçin. Halkın panik içinde gitmesini ve bir atış çaldığında destek çağırmaya başlamasını istemezsiniz – bu muhtemelen sizi ezecek ve sizi rotadan atacaktır. Dolaşmayı seven insanları rahatsız etmek de yararlıdır-ölü bedenleri keşfetmelerine izin vermeyin.
 • Headshots yapın ve kazara öldürmeleri kullanın. Sözleşmeyi tamamladıktan sonra maksimum puana ulaşmak istiyorsunuz, bu yüzden kafayı hedefleyin ve odun parçalayıcı gibi her seviyenin kazara öldürme alanlarından yararlanın.
 • Kullanım nesneleri etrafında seni rahatsız siviller/Muhafızlar ya da yem onlar için bir kaza sonucu öldürür. Çekimden önce bu nesnelerin ayarlanan yarıçapı içinde olduklarından emin olun.
 • Her şey başarısız olursa, sözleşmeyi doğru yapana kadar tekrarlayın. Oyun, sözleşmeleri yeniden yaptığınız için sizi cezalandırmaz; bu, ilk kez bir Bonus Hedefini kaçırdıysanız harikadır.

Silahlarınızı yükseltme


Silahınızı yükseltmek, güç seviyenizi arttırmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Kampanyada daha da ilerlemek için, daha yüksek sözleşmeler almak için belirli bir güç seviyesine ulaşmanız gerekir. Ve eğer pvp’ye ayak basmayı planlıyorsanız, sözleşmelerinizi tamamlayarak tam olarak hazırlanana kadar bekleyin.

Para birimi


Hitman Sniper’da iki tür para birimi mevcuttur: Gölgeler. Kanlı Para ve Mavi Elmaslar. Mavi Elmaslar, gerçek para kullanarak satın alabileceğiniz premium para birimi olarak ayrılmıştır, ancak kampanyada küçük bir miktar da kazanabilirsiniz. Mavi Elmaslara ek olarak, Kan Parası, öncelikle oyun yoluyla kazanılan genel alımlar ve yükseltmeler için kullanılır.

Keskin nişancı Tüfeği


Keskin Nişancı Tüfeğinizi özelleştirmeyi ve yükseltmeyi ihmal ettiğinizi varsayalım. Bu durumda, kötü donanımlı bir şekilde atlarsanız, PvP senaryolarında kaybederek ilerlemekte sorun yaşayacaksınız.

Başlangıç Keskin Nişancı Tüfeğiniz dört yükseltilebilir parça içerir: Namlu, Kapsam, Stok ve Dergi. Her bölüm aynı zamanda ilişkili bir nadirlik sunar: Temel, Ortak, Nadir, Nadir, Epik ve Efsanevi. Bu nadirlik, her parçanın ulaşabileceği maksimum seviyede rol oynar. Temel nadirlik 5. seviyede, 10. seviyede yaygın, 15. seviyede nadir görülür ve geri kalanı 5 aralıklarla artar.

Parçalarınızı yükseltmeye başlamak için parçalara, xp’ye ve Kan Parasına ihtiyacınız var. Yeni bir parça elde etmek için silah parçası Şemaları edinmeniz gerekir.

Silahınız için yükseltmeler nasıl elde edilir


Yükseltmeler arasında silah parçası Şemaları ve XP parçaları bulunur. Bunlar birden fazla kaynaktan kazanılır.

 • Kasaların açılması: Bunlar oyun içi yağma kutularınız. Yükseltmeler sadece ganimet kasaları aracılığıyla tesadüfen elde edilir.
 • Mağazadan Satın Alma: Mavi Elmasları kullanarak yükseltmeleri satın alın.
 • Yıldız Jetonları Kazanmak: Günlük/haftalık Görevleri tamamlamak, Kampanyadaki Bonus Hedefleri, PvP oynamak ve bir Aracı sıralamak.
 • İtibar Yolu: Genel ilerlemeniz, her biri belirlenmiş ödüller sunan kilometre taşlarına bölünür.

Daha fazla Ajanın Kilidini Açma


Altı oynanabilir Ajan, Hitman Sniper: The Shadows’da oynanabilir oyuncu kadrosunu oluşturuyor. Her biri kendine özgü bir arka plan ve ölümcül bir uzmanlık sunuyor. Oyunun başında her karaktere erişim lüksüne sahip değilsiniz. Oyuncu kadrosunun geri kalanının kilidini açmak için, İtibar Yolu ve oyun içi mağaza aracılığıyla ilgili Şemalarını edinmeniz gerekir.

 

PvP nasıl çalışır?


Tetikçi yeteneklerinizi teste tabi tutarak, iki oyuncu aynı sözleşme kapsamında yarışır. En yüksek puanı kim kazanırsa kazanır. Sadece en yenilikçi, en kurnaz ve en hızlı olanı zirveye çıkacak.

Geleceğe bakmak


Bu, PvP odaklı olmayı güçlü bir şekilde isteyen bir başlıktır, ancak oyuncuların PvP içeriğiyle başa çıkmaya hazır olana kadar Kampanya modunda becerilerini genişletmeleri için yeterli fırsat vardır. PvP, oyunun sonunun olduğu yerdir, bu nedenle erken hazırlık sizi PvP arenasında uzun süreli oyun için hazırlayacaktır.

Bu nedenle, kılavuzumuzu okuduğunuza göre en iyi Ajan olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Hitman Sniper: The Shadows’un bir kopyasını aşağıdaki Play Store widget’ından yakalayabilirsiniz.

Tetikçi Keskin Nişancı: Gölgeler

SQUARE ENİX LTD

aksiyon


Fiyat: Ücretsiz

2.7

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir