Heyecanlandıran Gelişme ! Corona Virüsü 48 Saatte Yeniyor
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Heyecanlandıran Gelişme ! Corona Virüsü 48 Saatte Yeniyor

0

Avustralyalı bilim insanları tarafından bir araştırma yapıldı. Bu araştırma kapsamında hayvanlardaki parazitleri temizlemek için kullanılan İvermektin‘in Covid-19‘u 48 saat içerisinde yendiği ifade edildi.

İvermektin hakkında bilgiler Dünya Sağlık Örgütü ile paylaşılarak virüs üzerindeki etkileri üzerine çalışmalar yapılacağı ifade edildi. Ayrıca insan üzerinde çalışmalara sıranın geldiği ve hangi dozda kullanılacağı hakkında önümüzdeki hafta içinde karar verileceği belirtildi.

ÖNEMLİ BİR KOZ OLACAK

Dr. Wagstaff konu ile ilgili olarak bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi:

Global bir pandemiyle mücadele ediyoruz. Bu tedavi henüz onaylanmadı. Ancak gerçekçi olmak gerekirse aşıdan önce bu tip haplar savaşta elimizi güçlendirecek. Biz İvermektin’in koronavirüse karşı verilen savaşta önemli bir koz olacağını düşünüyoruz”

İvermektin ilacının daha önce Amerikan Sağlık Bakanlığı tarafından HIV, grip ve nezle türleri için kullanımına izin verilmişti.

EN UZUN SÜRE 48 SAAT

Üniversitenin Bioeceza Keşif Enstitüsü’nden Dr. Kylie Wagstaff açıklamalarının devamında ise şu ifadelere yer verdi:

“İvermektin’in tek bir dozunun bile RNA üzerindeki kötü etkileri giderdiğini ve koronavirüsü yendiğini keşfettik. Bazen 24 saat içerisinde bile koronavirüsün tüm etkilerini ortadan kaldırdı. En uzun süreni ise 48 saate çıktı

kaynak: https://www.kamuilanlari.com/heyecanlandiran-gelisme-corona-virusu-48-saatte-yeniyor-27076/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap