Heyecanla beklenen Marvel dizisi Loki’den yeni fragman yayınlandı

9 Haziran’da Disney Plus’ta başlayacak olan Loki dizisinden yeni bir fragman daha yayınlandı.

9 Haziran'da Disney Plus'ta başlayacak olan Loki dizisinden yeni bir fragman daha yayınlandı.

9 Haziran’da Disney Plus’ta başlayacak olan Loki dizisinden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Disney Plus’ın heyecanla beklenen yeni dizisi Loki’den kısa bir fragman daha yayınlandı. Önümüzdeki ay seyircilerle buluşacak olan dizinin bir dakika uzunluğundaki yeni görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Loki şimdiye kadar Disney Plus’ta yayınlanan Marvel dizileri arasında seyircileri en çok heyecanlandıran yapım oldu. Loki’nin Avengers: Endgame’de Tesseract’ı çalmasından hemen sonrasında geçen dizide Marvel evreninin bambaşka bir boyutunu görme fırsatı yakalıyoruz. Tesseract’ı almasıyla zaman sürekliliğini bozan Loki; kendini zaman ve uzayın dışında yer alan bir organizasyonun pençesinde buluyor. Zaman sürekliliğini korumakla görevli olan bu organizasyon Loki’ye iki seçenek sunacak.

Tom Hiddleston’un başrolünde yer aldığı Loki dizisi 9 Haziran’da başlıyor. İlk sezon 6 bölümden oluşacak. Dizinin devam sezonlarının geleceği yönünde söylentiler var ancak bunlar henüz doğrulanmadı.

kaynak: https://geektyrant.com/news/loki-will-help-fix-his-chaotic-timeline-mess-in-new-tv-spot-for-marvels-loki

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

27 Mayıs'ta ekranlara geri dönmeye hazırlanan Friends dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Friends: The Reunion fragmanı, dizinin hayranlarını memnun etmeye odaklanan özel bir yapım olacağını gösteriyor.

17 Yıl Sonra Ekranlara Geri Dönecek Friends Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

WhatsApp'ın tartışmalı kullanım koşulları sözleşmesinin Türkiye'de uygulanmayacağı açıklandı. Rekabet Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye'deki kullanıcılar, sözleşmeyi onaylamadan WhatsApp kullanmaya devam edecekler. WhatsApp cephesi, sessizliğini koruyor.

Rekabet Kurumu: WhatsApp’ın Yeni Kullanım Koşulları, Türkiye’de Uygulanmayacak