Her Zaman Bakımlı Görünmenin İncelikleri
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Her Zaman Bakımlı Görünmenin İncelikleri

+ - 0

Sağlıklı ve bakımlı görünen bir cilde sahip olmanız için gereken tek şey biraz emek biraz zaman. İşte bakımlı görünmenin incelikleri;

• Cildiniz kuruysa ve sürekli su kaybediyorsa badem özlü nemlendiriciler kullanmalısınız.

• Dudaklarınızın daha dolgun ve bakımlı görünmesi için dudak kaleminizi veya rujunuzu buzdolabında bekletmelisiniz. Dolapta bekleyen ruj, diğer rujlara oranla daha kalıcıdır.

• Manikür esnasında ellerinizi sıcak su yerine ılık sütün içerisinde bekletirseniz tırnaklarınızı güçlendirir ellerinizin yumuşacık olmasını sağlarsınız.

• Cildiniz sürekli parlıyor ve kötü bir görüntü veriyorsa bunun için fondöten kullanmadan önce matlaştırıcı nemlendirici kremleri tercih etmelisiniz ki cildiniz mat görünsün.

• Göz makyajınızı temizlerken göz ve çevresini çok bastırmadan yumuşak hareketlerle (içeriden dışarıya doğru hafif ve dairesel hareketlerle) silerek temizlemelisiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap