Henry Cavill ve Millie Bobby Brown başrollü Netflix filmi Enola Holmes’ün ikincisi duyuruldu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Henry Cavill ve Millie Bobby Brown başrollü Netflix filmi Enola Holmes’ün ikincisi duyuruldu

0

Sherlock Holmes‘ün kız kardeşi Enola Holmes‘e odaklanan Netflix filmi Eno Holmes‘ün devam filmi duyuruldu. Başrollerde yine Henry Cavill ve Millie Bobby Brown bulunuyor.

Dünyanın en popüler kurgusal karakterlerinden birisi olan Sherlock Holmes’ün popülerleşmesi ile birlikte, Sherlock Holmes evreninde geçen birçok yapım görmeye başladık. Bunlardan biri de Sherlock Holmes’ün kız kardeşine odaklanan ge geçtiğimiz yıl yayınlanan Netflix filmi Enola Holmes. Geçtiğimiz saatlerde devam filmi duyuruldu.

Henry Cavill ve Millie Bobby Brown Enola Holmes 2’de Tekrar Başrol

Geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi hesaplarından yapılan paylaşıma göre Enola Holmes’ün ikincisi yolda. Daha önce hem başrol hem de yönetmen ikinci filmi yapmak istediklerini söylemişti ve bu istekleri gerçekleşti. İkinci filmde başroller yine Henry Cavill ve Millie Bobby Brown.

Devam filminde yalnızca başroller değil aynı zamanda yönetmen Harry Bradbeer ve yazar Jack Thorne da aynı görevleri ile dönüyor. Ne yazık ki şu an için bilinen tüm bilgiler bu şekilde.

kaynak: https://youfly.com/netflix-news/enola-holmes-sto-netflix-i-nea-tainia-serlok-cholms/
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap