HBO’nun Yeni Mini Dizisi Chernobyl’in Fragmanı Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

HBO’nun Yeni Mini Dizisi Chernobyl’in Fragmanı Yayınlandı

0

HBO’nun yaşanmış hikayelere dayanan yeni mini dizisi Chernobyl’in fragmanı yayınlandı ve fragman oldukça ürkütücü sahneler içeriyor.

Senaristliğini Craig Mazin’in üstlendiği dizi, nükleer patlamanın hemen öncesinde Chernobyl ve Ukrayna SSC’de bulunan Pripyat civarında yaşanan olaylar ile başlıyor. Dizi, yaşanan felaketin kendisi kadar sonrasında yaşanan korkunç olaylara da odaklanıyor. Dizinin hikayesi, patlayıcı maddelerin Avrupa’ya yayılmasını önlemeye çalışan bir grup insanın etrafında gelişiyor.


Fragmanın başlarında bir masa etrafında bitkilerin güvenliği konusunda tartışan bir grup insan görüyoruz ama patlama yaşandıktan sonra yayılan radyasyonun etkisi çarpıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ölen hayvanların ve korkunç şekilde yaralanan insanların görüldüğü fragmandan dizinin bir hayli etkileyici olacağı tahmin edilebilir.

Kaynak : https://www.polygon.com/tv/2019/3/28/18285659/hbo-chernobyl-miniseries

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir