1. Ana Sayfa
  2. Genel

HBO’nun bilim kurgu dizisi Raised by Wolves’un 2. sezonundan ilk fragman geldi

HBO’nun bilim kurgu dizisi Raised by Wolves’un 2. sezonundan ilk fragman geldi
0

HBO’nun yeni bilim kurgu dizlerinden biri olan Raised by Wolves’un ikinci sezonundan ilk fragman geçtiğimiz saatlerde HBO Max YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı.

Alien, Blade Runner, The Martian ve Gladiator gibi filmlerin yönetmeni olan başarılı isim Ridley Scott‘un yeni dizisi Raised By Wolves’un ikinci sezonundan ilk fragman geldi.

2021 Mart ayında çekimleri başlayan dizinin yeni videosuna baktığımızda ilk sezona göre biraz daha farklı bir atmosfer olduğunu görebiliyoruz. Videonun sonundaki duyuruya göre dizinin ikinci sezonu 3 Şubat’ta yayın hayatına başlayacak. Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Riased by Wolves 2. Sezon Fragman

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ridley Scott’ın üstlendiği, yaratıcılığını ise Prisoner filminin senaristi Aaron Guzikowski‘nin üstlendiği Raised by Wolves, dünyanın yok olduğu ve androidlerin çocukları yetiştirdiği bir gelecekte geçen bilim kurgu türündeki bir dizi. 2022 yılında ülkemizde erişime açılacak olan HBO Max ile birlikte diziyi bizler de izleyebileceğiz. 

Kaynak:https://www.kulturepopped.com/post/raised-by-wolves-leader-of-the-pack-or-just-howling-at-the-moon.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap