Guardians of the Galaxy Vol. 3’ten yeni bir promo yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Guardians of the Galaxy Vol. 3’ten yeni bir promo yayınlandı

0

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen serilerinden olan Guardians of the Galaxy, yakında son filmine kavuşacak. 5 Mayıs’ta vizyona girecek filmden yeni bir promo yayınlandı.

2014 yılında Marvel Sinematik Evreni içerisinde çıkış yapan Guardians of the Galaxy, kısa sürede oldukça popüler bir seriye dönüşmüştü. Son iki Avengers filminde de yer alan Guardians, önümüzdeki aylarda vizyona girecek yeni yapımları ile evrene veda edecek. Serinin en duygusal yapımı olması beklenen Guardians of the Galaxy Vol. 3’ten yeni bir fragman yayınlandı.

5 Mayıs’ta vizyona girecek

Vol. 3’ün 30 saniyelik yeni fragmanı; Groot, Star-Lord, Rocket, Gamora, Draxx ve Nebula gibi sevdiğimiz karakterleri gösteriyor. Serinin en duygusal filmi olması beklenen ve Guardians takımına veda etmesi beklenen film, 5 Mayıs 2023’te vizyona girecek. Film, muhtemelen DC Studios Başkanı James Gunn’ın yönettiği son Marvel yapımı olacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap