Grafikleriyle Mest Eden S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’dan İlk Oynanış Fragmanı Geldi
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Grafikleriyle Mest Eden S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’dan İlk Oynanış Fragmanı Geldi

0

Rusya-Ukrayna savaşından doğrudan etkilenerek süresiz ertelenen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’den ilk oynanış fragmanı geldi. Seri, günümüz grafikleriyle adından yeniden söz ettirecek.

S.T.A.L.K.E.R. serisiyle gönüllerde taht kuran GSC Game World ekibi, Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle serinin yeni oyununu ertelemek zorunda kalmıştı. Ukrayna’daki stüdyosu dağılan ve yeni bir düzen kuran ekip, sabırsızlıkla beklediğimiz S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’in ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’de serinin her oyununda olduğu gibi yaratıklarla dolu distopik bir dünyada hayatta kalmaya çalışacağız. Fakat oyun, bu kez grafik konusunda büyük bir geliştirmeye sahip olacak:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl oynanış fragmanı:

Oynanış fragmanından görebileceğimiz üzere S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, sadece bir hayatta kalma oyunu olmayacak. Oyun, bir hikâyeye de yer verecek.

Geliştirici ekip paylaşılan detaylara göre oyun, 64 kilometrekarelik devasa bir haritaya sahip olacak. Bu haritada yapacağımız her şey bize bağlı olacak ve haritayı karış karış dolaşma imkânı sunulacak. Oyundaki amacımız ise ‘The Zone’ denilen bu alandan kurtulmak.

S.T.A.L.K.E.R. 2, halen net bir çıkış tarihine kavuşamadı. Fakat oyun, 2023 yılı içinde çıkış yapacak.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir