göz içi mercekleriyle uzak ve yakın gözlüklere elveda
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

göz içi mercekleriyle uzak ve yakın gözlüklere elveda

0

Üç odaklı (Trifokal) göz içi mercekleriyle uzak ve yakın gözlüklere elveda

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, sadece Türkiye’den değil, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya devam ediyor. Trifokal lens ameliyatı ile gözlüklerden kurtulma, Samsun Trifokal lens ameliyatı, Samsun Op. Dr. Talha Özdemir trifokal lens…

Sağlıkta güvenle 21. yıl sloganıyla farklı branşlarda şifa dağıtan Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, akademik ve güçlü kadrosuyla teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tedavi yöntemlerine yansıtarak, misafir ettikleri hasta ve hasta yakınlarını mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerine göndermeye devam ediyor.

TRİFOKAL LENS TEDAVİSİ

Bu kapsamda Göz Hastalıkları alanında da sağlıktaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nde, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir tarafından uygulanan Trifokal lens tedavisi ile uzak ve yakın gözlük kullananları bu sorundan kurtarırken, ayrıca gözlüksüz yakın,orta ve uzak görme keyfi, hem gece hem gündüz kaliteli görüş ile renkleri daha net ve olduğu gibi algılayabileceksiniz.

HAYATI NET GÖRÜN

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir, üç odaklı Trifokal lens tedavisi, uzağı, yakını ve orta mesafeleri görmeyi sağlayan insanların gözlük ihtiyacını ortadan kaldıran göz içine yerleştirilen araçlardır diyerek şu bilgileri paylaştı; “Tedavi de uzak ve yakın gözlük kullanmak istemeyen yada katarakt nedeniyle ameliyat isteyen hastalarda saydamlığını yitiren göz merceğinin yerine operasyonla mercek koyulmaktadır. Bu mercekler monofokal olursa hasta uzağı görür yakın gözlük kullanır, multifokal mercekler de ise uzak ve yakın görüş
sağlar. Akıllı mercek dediğimiz Trifokal lensler yerleştirilirse hasta uzak yakın ve orta mesafeleri gözlüksüz olarak görebilir.

KAYGILARINIZI ORTADAN KALDIRIN

Bu tedavi yöntemi ile hastalar günlük aktivitelerini keyifle ve rahatlıkla yapabilirler. Akıllı mercekler hem gözlük kullanımını ortadan kaldırmakta hem de gözlük kullanımından kaynaklı estetik kaygıları gidermekte ve ömür boyu gözde kalabilmektedir.” dedi.

Üç odaklı (Trifokal) göz içi mercekleriyle uzak ve yakın gözlüklere elveda

kaynak: https://www.buyukanadoluhastanesi.com/haber/650/uc-odakli-trifokal-goz-ici-mercekleriyle-uzak-ve-yakin-gozluklere-elveda

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap